Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a teleszkóp előfeszítő mennyibe kerül?
Szia! van 4db eladó tárcsám, párban adom őket. Szintén eladó 2db nyereg, fém fékcső, főfékhenger. 2db piros teleszkóp előfeszítés állító szirom.
Sziasztok!
Yamaha R6-hoz (2003-05) keresek első féktárcsát(1db) első sárvédőt és egy jobbos tükröt! Ha valakinek van írjon ide.
Előre is kööszi
Véletlen nem Debrecenből vettétek a motort? Egyébként szép fekete.
Mondjuk nem is csoda hogy mindenki próbál külföldről mocikat behozni és kifogni a jót! (Köztük én is). Ugyanis nézve a hirdetéseket a pofám leszakad hogy 1-2 ütődött fogalmatlan hogyan kérhet egy 2000-es R6-ért 800.000 forintot. Nem hiszem el. És engedni sem akar. Komolyan mondom nevetséges. Inkább belevágok egy 2002-es R6 ba amit 350.000 behozatok és szépen javítgatom a garázskámban, és nem hiszem el hogy sokkal rosszabb állapotban lenne mint egy itthoni vas.
Szia!
Békéscsabáról a moto-marketből vettem a motort. 2002-es évjáratú, 14098 km-el, új gumikkal, új fékbetétekkel. Valószínűleg nagyszervíz után csúsztak vele. Farokidomot és új lábtartó konzolt adtak hozzá. Generátor, generátorfedél, indexek, hátsó lámpa kellett hozzá. Akksi nem volt benne és olaj sem.
Eddig 440.000 ft körül járok, még a farokidom festése és 1 kis műanyag javítás kell még. A hét elején megvolt a próbakör, és nem csalódtam benne :)
A forgalomba helyezést a kereskedésben intézték, 100ból kijött mindennel együtt. Nagyon korrektek voltak a srácok, mindenben segítettek
ez igen. Leirhatnád pontosabban meg esetleg egy mail címet. Felvehetnénk a kapcsolatot. Én is szeretnék egy mocit. Ha bár sokan lebeszélnek az olasz mociról hogy nem vigyáznak rá stb. A magyar árak töredékéért lehet igen jó vasakat venni.

mail cimem!

tomidkc@gmail.com

Üdv. Tomi
Azám :) Egyelőre még a kötelező átírással szerencsétlenkedem (melyik barom találta ki ezt a 15 napos határidőt), aztán meg próbálom beszerezni a motortároláshoz / karbantartáshoz szükséges felszerelést is :))

1.500.000,- Ft-ért hirdette a srác, és 1.450.000,- Ft-ért hoztam el végül. Szerintem a magas ár ellenére nagyon jó vétel volt a felszereltség, és a motor állapota miatt.

Y
Szia!
nevetséges áron jutottam hozzá Olaszból
380.000 forint volt, ha érdekel leírom bővebben is, képekkel
Mennyi volt a moci? Esetleg külföldről hozattad?
Nagyon szép a vas. Akkor már te is várod a tavaszt :) Mennyi volt a vas?
Generátor..?
az enyém is 2005-ös és injektoros. kb. 2éve egy haver eltekergette, úgyhogy azért írtam...hátha neked is csak ez van vele
de ez már inyektoros és nem piszkálta senki :)
Hmm, valamiért képet nem enged beilleszteni. Na sebaj, itt a link:

http://www.sportmotor.hu/motor...

Y
Szombaton meg volt a nagy nap :))

Y
hát nem tudom, nem lehet, hogy valaki csak úgy eltekergette az állítóját...
sziasztok nincs valakinek egy 2003-2005 közötti balos tükre?
kösz
Köszönöm szépenn nagyonn kedves vagy és milehet a baj miért ment le 500 ra?
kb. 1200-1300/perc. ennyit ír a könyve is
Sziasztok.1 olyan kérdésem lenne, hogy 2000évj R6-on lehet csak a jobbos fényszóró plexit cserélni?vagy plexit nem is nagyon lehet rajta cserélni?
a tíz még jónak tűnhet,de a 80 az már nagyon terror :-)
az attól függ mennyi mindent kell rajt csinálni...
szerintem 10-80e ft között... a munka mennyiségétől függően
a Cölöp mennyiért szab bőrruhát emberre ha mondjuk egy számmal nagyobb a ruha szerinted? ilyen hozzávetőlegesen,kb?
ez a baja a ruhákkal,az vagy álljon szépen ahogy kell,vagy sehogy....
egy zsír új ruhát adtam el... nem használtam...
megvettem 1 éve hogy majd belefogyasztom magam de inkább még híztam... 173cm vagyok meg 84kg... de az a baj hogy még az 54 es is szűk felkaron! illetve mellbe majdnem... de majd cölöp megoldja....