Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobb hátsó lábtartó + konzolt valakinek?
Sziasztok!

Valaki megtudná nekem mondani, hogy az első lámpaburának a belsőfelét, hogy lehetne megtakarítani? Oké, szét kell szedni gondolom, csak hogy... Ha ez egy idióta kérdés, akkor elnézést.
Köszönöm válaszod, majd próbálok én is ügyes lenni.
Szerintem akkor van értelme, ha rendszer kerül a mocira, akkor viszont kell is. A gyári elektronika a gyári rendszerhez van programozva, ha ez változik, a jobb teljesítményleadás érdekében (nem feltétlen azért, hogy több LE legyen a mociban, persze azt is hoz) mindenképp kell a PC, és hogy padon be is legyen állítva. A gyári rendszer mellé, vagy ha csak dobot cserél valaki szerintem felesleges, én tuti nem raknék be.
Szevasz.
Mennyivel jobb a Pc3-al a motor?
kösz
Gondolkodtam rajta, de nem használtam. Spicceltem a motoron, meg emeltem a hátulján, és így nem ért le, a csizmám szinte soha, a lábtartó meg csak nagyon ritkán. Ez sztem stílus kérdése, ki hogy tartja a lábát a tartón.
De használtál sport lábtartót!? Voltam a ringen motorozni és a célra rá és előtti kanyarba is leér a csizmám orra.
Az gyári...
Lábtartód?
Bocsi, de hátha valakit érdekel.
Eladó lett Yamaha R6R-hez:

Bódis rendszer (110e),
PCIII USB (40e),
Carbon vázvédő szett (35e),
Hyperpro kormánygátló konzollal (65e),
Teljes pályaidom szett tanktakaróval, gyöngyház fehér fényezéssel, plexivel, üléspárnával (65e)

Képek itt!
nekem meg van 2 (értelem szerűen jobb-bal) eladó fekete hasidomom 02-ig R6-ra....
tizes a kettő....

illetve még pár apróság: generátor,fesszab.,komplett hátsó fékek, főtengely, hajtókarok....
:-( az enyém 265 m/s
Az enyém meg 500-at és be sincs indítva.
az nem stimmel... az enyém 450et megy....
Jogos!
Szevaa.ha jok az infoim akkor a 2003-as,319km tud,a 09-es joval 400 felett .Remelem segithettem.
Ment PÜ
igen, jó rá a kar mivel az már a radiális pumpás...
a fékcső nincs bevonva, natúr rozsdamentes acélsodrony a külseje, de a bevonás csak megfelelő /színű, méretű/ zsugor cső kérdése...
/kicsit olcsó-parasztos de pályamotoron letesztelve.../
Engem érdekelne a dolog. A fékkar az jó 2005-ös R6-ra is? És a fékcső be van vonva gumival?
Attetel fugo.......... pont eleg ,h draga legyen a napod
mennyi egy r6 végsebessége? 2003 asnak? 2009 esnek?
Én is csatlakoztam... Pacsi!
Ment az email...
ajj de sokat segítenél vele!

laci.rede@gmail.com

Előre is köszönöm szépen!
Hello!
Könyv nekem megvan gépen, ha kell elküldöm...