Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

támogatom!
akkor legyen a mátra...
Én támogatom, de az a keleti országrészen lakóknak távol lesz...
segédvázcsavar....Én már elhagytam 1-et....cseréld ki.
Balaton
A tavaly elromlott gyorsváltókapcsolóm pótlása...
Szia! Én is ezért mondom, hogy jó volna megint 1et gurulni. Kispók nem fórumozik, de én még tartom vele a kapcsolatot. Ha lesz végső dátum elcsábítom rá!
Mit rendeltél?ha meg lehet kérdezni?
Az fasza lenne,ha megint összejönne egy ilyen.Kispókkal mi a helyzet?el van tünve.
Sziasztok!
R6R-re keresek jobb oldali kormánycsutkát! Ha valaki tud eladót, szóljon. Előre is köszi.
Nappal gyere, akkor nincs rá szükség! De a biciklis boltban is lehet kapni ilyen fejlámpát...
Nincs lámpám.
Te nem jössz a talira? Tavaly is rádfogtam, hogy R6 tulaj vagy...
Ne etesd a trollt!
Na akkor forgassuk meg a puskát... ki mit javasol? Mikor hol felelne meg neki? Én próbálok rugalmas lenni a témában, remélem más is az lesz.
Én szívesen mennék,csak az időponttól függ(vizsgák miatt)!
Hát, ha lesz konkrét helyszín akkor tudom megmondani hogy mivan, mert én Baranya megyéből vagyok, innen elég messze van
Ország közepe felé kellene, ami "mindenkinek jó"... tavaly Dobogókő volt a cél, pesti találkozással. Idén lehetne máshol, de akár ez is megfelelő. Több napost nincs értelme tervezni, mert 1 napra is nehezen jön össze a csapat...
Attól függ hol
Régi téma előszedése... egy R6 tali valamikor a közeljövőben?

Kis ízelítőnek a tavalyi:
http://www.sportmotor.hu/motor...
sürgősen fordulj orvoshoz ....
és egy pedagógus sem ártana , mert igen hiányosak a szövegértési ismereteid ....
Hogyis mondják mostanában? TROLLLLLLL
Te kinek képzeled itt magad? Először tegyél le valamit az asztalra és utána kezdjél el követelőzni! Neked itt SEMMI SE JÁR, a segítséget ki kell érdemelni, előbb tisztelettel! Tanuld meg fogadni az építő jellegű kritikát, ha már arcoskodni próbálsz!