Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
esetleg ha valakit érdekel fékkar vagy fékcső... együtt 22

http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Sziasztok! Nemrég vásároltam egy 2004- es R6-ot! kérdésem a következő: Nemtudja hogy lehet-hol lehet beszerezni hozzá magyar nyelvű gépkönyvet, illetve hiányzik a farok idom matricám,hol lehet vágatni vagy valami pontos rajz méretekkel?
Esetleg valaki ismer e valaki ügyes kezüt aki elkészíti nekem!

előre is köszi!
Hi!

Raktársöprésből maradt pár Viper kipufogódob, és hozzá pár bekötőcső. 3 kipuff van, és 5 bekötő, ami 5 különböző moci. A 2 ováldob új, és a bekötőcső is, csak a kerek dob használt, igaz csak egy teszt gyanánt anno kb. 2-300 Km van benne. Kis szépséghiba, hogy a dobot, és az összekötő csövet összehúzó rugók nincsenek meg ( filléres dolog ), és a pánt az az ováldobokhoz jó, szóval a kerekdobnál alá kell tenni egy gumicsíkot, hogy megfeszüljön.

A dobok mérete:
hossz: 450mm ( csak a dob tisztán )
bemenő-kimenő cső :55mm
kerület: ovál 370mm; kerek 340mm

amire jó :
R6 '99-'02'

Ár: Ováldobbal: 25000Ft kerek dobbal: 20000Ft

Ha érdekel írj, mert 5 féle bekötőcső van, és csak 3dob :)

jedis@freemail.hu

Széles utat

Jedi
Miért? Nem árulnak ledes indexet?
Dangert nem akarom minősíteni... :D
Pedig a benzinre kapásból tudtam volna, pl hogy mennyit fogyaszt éves szinten egy r6:
amennyit beletankolsz!
de az + ként jelentkezett ha jól értettem...
www.agomotors.hu vagy www.danger.hu
Sziasztok!
Valaki esetleg ha tudna nekem segíteni. 2005 ös R6 hoz előre ledes indexet keresek. Ha valaki tudna eladót, vagy olyan helyet ahol árulnak azt megköszönöm.
:) Csak az adókra, biztosításokra gondoltam. Javíttatásra benzinre, ilyesmikre nem.
fellökik
Attól függ hányszor esel vele, látod felölik a parkolóba és 460e.. :D :D
Hello!
Mibe kerül éves szinten egy R6 fenntartása?
Az adókra, biztosításokra gondolok első sorban.
Minden megfelelő nyomatékkal van lehúzva. A kormánycsapágyat nem tudtam csak megfelelő nyomatékkal lehúzni, mivel nincs hozzá spéci körmös kulcsom.
Betéteket én még most fogok cserélni,ha úgysem jó,akkor passz....viszont ha Neked csak kissé vibrál,nézd meg a 2 villahídban,hogy nincsenek-e föllazulva a csavarok,az attól is lehet.
Most kapott gyári új betéteket előrre-hátra.
annyi pénzért énis feldöntöm a motort
460.000 eldőlésért? Bazz az hogy sikeredett?! És melyik biztosítónál vagy? Holnap rafináltan parkolok...
nincs...
hali esetleg elsölámpád és bal lábtartod nincs?
Ez a 80 feletti kormányrángatás engem is érdekel, ugyan nekem tökéletes a gép, de látom nem egyedülálló esetről vsn szó, lehet nekem jövőhéten kezdi majd ezt csinálni :D szal gyorsan cserélgessétek a tárcsákat, villákat, kormánycsapágyakat, mire idekerülök, meg legyen a megoldás :D

A csúszott srácnak meg egy félinfó, nekem parkolás alatt 2szer mentek neki a motoromnak, csak eldőlt oldalra, 460 és 430 e ft volt :D biztosító fizette... és még csak kormánycsonk csere se volt... szal együtt érzek :)