Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a tartalom jelenleg nem elérhető
A kért oldal nem megjeleníthető. Lehet, hogy ideiglenesen nem elérhető, esetleg már nem létezik, vagy nincs jogosultságod megtekinteni.
Vissza a kezdőlapra
Elegem van a Troll beszólásokból. Csináltam egy facebook csoportot, ahol kulturáltabb módon, egyéb idegen Troll beszólások mentesen lehet dumálni, kizárólag Yamaha R6 tulajok.

Az alábbi linken érhető el a csoport. Minden R6-os jelentkezését jóváhagyom.

https://www.facebook.com/group...
Jó, majd szólok.
Asszony első Citadella köre... muszáj menni rá!

Na majd írd meg mikor mennél és ha nem szakad az áldás lenézek. Úgyis Agohoz kell mennem majd a kapcsolóért, bár jövő héten is, majd állítani a speedohealeren...
Délután. 3-4-5 még meg kell beszélnem. Biztos ott leszek vagy 2 órát.
Citadella.
Pénteken ha jó idő lesz, lemegyek... mikor mennél? (szombaton Citadella)
Hajtogass szögvasból.
Hát szerintem szombaton megyek állítani a motort. Vagy pénteken.
Összesítek. Eddig a következőkre jöttek szavazatok:

Balaton 2
Mátra 2

Többiek? Balatonnál célszerű lenne nem 1 naposra tervezni...
Aztakurva, jövő héten megnézem. Ha még mész Agohoz szólj és összefutunk nála egy dumálásra...
ÜDv!

Valaki esetleg tud-e segíteni sport rendszámtábla tartó kellene nekem!?
Balatonra szavazok énis
Agónál fejlesztés történt.
hát olajat most nem kell cserélni... xD

pálya díj mennyi most nem is néztem már egy ideje? hazudni nem fogok, ha benzin pénzem megadják elmennék, bár semmi harci felszerelésem nincs, de nem zavarXD
Összesítek. Eddig a következőkre jöttek szavazatok:

Balaton 1
Mátra 2
Nem, olajat cserélni bammeg....
pályázni?
Akkor hívlak jövő hét végén, aztán megdumálunk valamit.
Slovakiaring?
járni nem járok, de egy mátrára beneveznék. május 15-ig határidős munkánk van, utána lényegében bármelyik hétvége megfelel. szám a régi.
Mikor érsz rá?
Jársz errefelé valamikor?
Számod a régi?
Gép meghalt, dolgozom, edzem, motor, kb az időm 90% le is van terhelve:), de lassan gurulhatnánk együtt valamikor:)
idén én is beneveznék, ha van helyszín meg időpont akkor igyekszem alkalmazkodni.
Te hova a picsába tűntél el?
közben megfejtettük, hogy valszeg túl lett húzva, probléma inkább ott van, hogy bele tört és ahhoz, hogy kiszedjem le kell bontani az egészet. na de majd megoldjuk.
Akk Kiskunság vagy mire gondoltál?