Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdeztem én, h mit szarsz le?! NEM KÉRDEZTEM! AZT MONDTAM, HOGY:
- km óra alsó, felső
- Lábtartó
- rendszámkonzol

És te még mindíg itt akadsz nekem a témán?! Tedd már túl magad rajta öcsém...

Most már nem várok egyéb kommentet a fent említett 3 témán kívül! Világos?! Felfogtad?! Elég volt a marhaságaitokból. 3 sz@ros tétel miatt vagyok itt, ti meg itt rinyáltok nekem...?! És megjegyezném, hogy a témában senki semmi használhatót nem küldött még, szal jó lenne, ha kicsit összeszednétek most már magatokat... Hajrá!
igen köszönöm
Hali!

Ha jól látom ez tart gyakorlatilag téged.
Ezt inkább garanciába kéne javítani, ha még lehet.
Vagy hegesztesz rá egy "gombócot" és kitekered vagy ki kell fúrni
Ha jól bele van rozsdásodva még óvatosan mehetsz vele,de minnél sűrgősebben javítani kell.
Nem lenne jó ha egyszer csak leszakadna.
Mindenképp hívlak. Egyenlőre kurva szar időt jósolnak Csütörtökre-Péntekre, tehát lehet jövő hét eleje lesz ebből. Rohadtul hiányzik már...
Zorkán,

Azért csörögj előtte, nehogy "lukra" fuss...:)))
Tökéletes! Akkor ha az idő is úgy akarja, akkor csütörtök-pénteken arra gurulok. Köszi, hogy szóltál!
Zorkán,

Vámba van az árú, a hét második felére kézben van, ha minden igaz!
Gondolom az övét kéred,de azt meg kell szereznem.
Amint meg van küldöm is.
dobj 1 tel számot
Te tényleg nagyon hülye vagy, de hát a 16 milliárdot is össze kell szedni valakiktől...
óvoda?
túl fontosnak érzed magad , ha azt hiszed , hogy érdekel a hülyeséged ....
olvasd el még egyszer alaposan , hogy mit írtam ...értelmezd ,és hagyjál engem ....
Nagyon szépen fogalmazol te is, de nem hat meg. Ezt játszom már egy ideje, és eddig bejött. Hogy te mit csinálsz, az a te dolgod, illetve örülnék, ha inkább arra reagálnál, ahonnan elindultunk, konkrétan:
- km óra alsó felső burkolat
- lábtartó
- és rendszámtáblatartó

Hajrá! ;)
Hali!
Szerintem beszéljünk meg egy időpontot jövő hét végére valamikor.Aki csatlakozna még addig van ideje jelezni.
Ez a május. 1. elég zsúfolt gondolom mindenkinek.
valaki legyen olyan kedves és irja le nekem 2007 es r6 osnál error 15 mit takar.2x megallt ma menet közben,valami contact hiba?
kérdés, előbb vettem észre, hogy a képen látható helyen hiányzik egy csavar, illetve elfáradt és beletört..., mennyire ajánlott így használni, illetve az nem tudom még ami bent marad, hogy fogom kibányászni..
Szia.Én kapuvári vagyok(Győrtől 50 km) szóval vmikor egy gurulásban szívesen benne lennék én is :)
sziasztok 99-02es R6 hoz keresek elsölámpát akár joboldalt sérültis érdekel de leginkább ép :) köszi hali
"jogilag nem vagyok köteles tudni" ... ilyen meg a magyar jogrendszerben nincs ....
ellenben olyan van , hogy a törvény nem ismerete nem mentesít a törvény be nem tartásának a következménye alól ....
na akkor Én is mondom ...
nem a kresz , hanem jogszabály írja elő , hogy hány fokban térhet el a függőlegestől ....
a nagymotorokon a rendszám "variálása" (lehajthatóság,dőlésszög,letakarás , stb) BŰNCSELEKMÉNY ! ! !

a magyar rendőr leszarja , hogy hogy áll az olasz motoron a rendszám ...

téged meg feljelent , mint a szart ....

egyébiránt megjegyzem ,hogy ez nekem ugye tökmindegy ...
És nem is akarok ezen vitázni , se meggyőzni senkit ....

szép napot ...
Na akkor mondom. Szal a rendőr álláspontja az volt a rendszámtáblámra, ami éppen a társaságunkban napozott, hogy a függőlegestől 5 fokban térhet el a dőlésszög. Az én álláspontom erre az volt, hogy a kresszórán, és a műszaki vizsga részen sem oktatják, hogy hány fokban térhet el, régi jogszabályt ismerek csak, miszerint 3m-rel mögötte állva le kell tudni olvasni (ha mögé állok 3m-re a 180 centimmel, még a vízszintesen állót is le tudom akár olvasni, ez persze a szélsőséges eset), szal jogilag nem vagyok köteles tudni, hogy hány fokkal térhet el a függőlegestől (ő azét van, és azért fizetik, hogy tudja, ugye nem én vagyok az ő szolgálatára, hanem ő az enyémre...). Szal ha elmondta hogy hány fok stb., lehajtod, hagy örüljön, megköszönöd, hogy tájékoztatott, és elhúzol a faszba... annak kicsi az esélye, hogy ugyanazzal a rendőrrel fogsz megint talizni. Ja és ha kérdezi, hogy ez miért áll így, egyértelmű: mert így néz ki faszán. Nézzen meg egy olasz rendszámot, az kisebb, állhat függőlegesen, de ez a nagy baszás így nem rondítja el a motorkámat :)
Sziasztok!

Kész lett a gépem és szeretném megköszönni a segítségeteket, különösképp Sanyilnak és Fxkurucznak !


R1 RN09 EVO
Kedden én is ráérnék...
Jó lenne összefutni,de sajnos hétfőn délutános vagyok
Leghamarabb kedd. De az egész nap