Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo aron lesz Tommy
Köszi.hat igen öszinten megmondom volt vagy 20 motorom mindegyiket kivalo allapotban adtam el jo aron.
majd szolok ha erdekel.
hidd el nem lesz drága
Akk nem lesz olcsóság
a motoroddal megint valaki jól jár,a kettővel ezelőttivel pont én voltam az ha tudnám veled tartani a lépést te gazdag vendégmunkás,mindig a levetett gépeiddel járnék
otthon sem lehet szlovak rendszammal jarni,en itt elek,osztrak kell,de a labancok 1200eu-ert papiroznak at nekem,igy inkabb erdemes eladni es itt venni.ha kiderul ugyis csak jo kezbe adom el,mert kivalo allapotu vegig szervizelt,szamlas,sok extraval.
Miért nem lehet? Majd mond mibe adod
Meg nem biztos h eladom,most derul majd ki h mi lesz a hotelal ahol melozok.(szeretem,de ha itt maradok kint)el kell adjam es veszek egy osztrak papirosat.nemlehet magyarral mar jarni kint.
ja, de használták rajta a gyári idomot tuti mert van rajta kis sérülés, de nemtudom.....lényegtelen végülis...

de Te miért adod el ?
nekem sem de szamomra hihetetlen.nem kell ezen 4000km-ent olajat cserelni,felesleges,5500-6000km-ent eleg.szerintem normalis hasznalat mellett.mert altalaban az ilyan palyamotorokat szoktak eladni,4-5-6 ezer km-el kivalo idomokkal(mert nem is volt rajta csak amikot megvettek)es utana semmi.egyebkent teljesen mindegy mert a 4000km az semmi.
fingom sincs, nemhiszem mert a gyári idomon van bal oldalt 1 hangafasznyi sérülés , eldöntötték benzinkúton állitólag, de nem is érdekel, amig jó a gép addig mindegy milyen élete volt mielött hozzám került, én 4000renként cserélem olajat, ápolom, mindent megkap, nem szabad hogy bajja legyen

plusz belülről is "jólnézki" , nem látszik rajta hogy piszkálva lett volna
06-os ,tavaly oktoberben,hat a faszom tudja,de en 1.6-nal többet nem adtam volna erte,az biztos.hogy 4300km van benne az is erdekes,szamomra,nem palyamotor volt,amire visszakerultek a gyari idomok?
Hali. Valaki tud nekem szerezni egy úgynevezett Danmoto GP Carbon kipufogó dobot összekötővel? Milyen árban van egy ilyen hangszer? http://youtu.be/BVNJrd7F1e8
ja és az utángyártott 191-esben van csak
zx6r-nél hosszabítani kell,találtam fehérváron egy korrekt szakit,ő gyártja le,a gyári 181mm lyuktávolságú,gyárt neke 196,201,206-ost(majd kiderül melyik jó ,a teló száat is 1 cm-el feljebb engedjük a villanyakban,így nem fog annyira megváltozni a geometria és a teló sem üt még fel...
Az anyagiakról:gyári kutyacsontból nincs más méret,utángyártott 54000 Ft,a szaki a 3 különböző méretért összesen 12000-et kér.
A munkadíj:sajnos a kipuffogót le kell teljesen szedni leömlőstől,mert nem fér ki a kutyacsont tőle:kb 1,5 óra 5000 Ft...
Azokat én is nézegetem. Majd írd már meg hogy mik a tapasztalatok az új kutyacsonttal! Mennyivel rövidítettétek meg?
Üdv Mindenkinek! A közeljövőben egy ilyesfajta R6 ot szeretnék beújítani mint plédául Ez . Erröl kinek mi a véleménye, tapasztalata,Rossz/jó tulajdonságok stb. Előre is kössz!
egy kicsit sok volt szerintem is
4300 km volt benne, állitólag, gyönyörű állapotban, neten is ennyiért voltak hasonlóak, de több km-errel.....
Sziasztok!

Tud nekem segíteni valaki EUROTAX-olásba?
Arrow, Bódis.
Nekem sima R6-om van és vele simán lehet a városban közlekedni. Szerintem az utasnak kényelmesebb, mint az R. A gyári kipufogója ritka ocsmány és a hangja sem az igaz. Szóval azt érdemes lecserélni.

Én pár hónapja vagyok R6 tulaj és szeretem, pedig nagyon nem ilyen motort szerettem volna...
Megoaphonet nem is lehet utcan hasznalni,nem e Betus dob .
Leo,Akra Carbon,Mivv.szerintem.
az rj 11-et vetted 1.8ert tavaly?az sok volt rambo.
kösz!