Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagyis kicsi az esély , hogy a 2%-al találkozol ...
Hétfőn nekem is jó lenne valamikor. Megdumálhatjuk.
Rendőrfüggő...nem mindegyik seggfej csak a 98% ...
a rendőr nem fog baszogatni a lehajtható rendszámtartóért , csak simán megkúr 3kilóval , + ez már bcs....
Üdv! Keresnék R6 '03-'05-re sportlábtartót ami nem kicsit feljebb, és hátrébb pozícionálja a lábam. Lehet fordított váltós is, és fix lábtartós (szal nem felhajlós). Természetesen olcsón érdekelne (nem fogok érte piaci árat adni).
Keresnék még km óra felső és alsó burkolatot. Valamint ha akadna valami értelmes rendszámtábla konzol állíthatós (oldalról két csavar tartja, ha a rendőr baszogat lehajtom, aztán csá) + index felfogatás.
Várom a megkereséseket a yamahayzfr6@freemail.hu-n. Köszi, csoki
En gyortol fel orara,dunaszerdahely,szlovakia. De bennelennek egy jo kis gurulasban valamikor.holnap delutan megyek pezinska baba-ra ha estleg valakineklenne kedve.
Hali!

Én Győrben lakom.
Felőlem oké :D
Bár most szülőknél vagyok.
Úgy,hogy csak hétfőn megyek haza.
Sziasztok! Nincs köztetek Győr környéki? Jó lenne összeszedni pár r6-ost és gurulni egyet.
Gyönyörű állapotban lévő fiatal motorgumik eladóak. Több pár! Garantáltan repedezettség,vágás és javítás mentesek!A képeken látható állapotban.
Az árak 23-28.000ft között vannak

-Avon Azaro AV49-SP

-Continental Conti Race Attack (DOT:4306)

-Pirelli Diablo Strada (DOT: 3705)

Éredklődni csak telefonon! 06702465353
99-02 fesszab egy tizesért vihető....
Sziasztok!

Ha valaki esetleg most tervezne motort venni, az egyik haveromnak van egy eladó 2003-as R6. Nagyon szép állapotban. Családi okok miatt eladó. 650 000Ft-ért. Azonnal elvihető.
eladó r6 motyok 06209238057
Kár hogy eladod. Igazán szép gép!
Sziasztok!

Van egy eladó komplett új festetlen verseny idom szettem 2005-ös évjáratú R6-hoz, az adok veszekben.

Üdv: Eddie
sziasztok!keresek r6 99-02 évjatu hátso ülést!ha van valakinek kérem jelezze!köszi!
Sziasztok!
Eladó szeretett paripám:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Hi! Eladó térdkoptatók:http://www.kepesmotor.hu/ruha_...
én szerintem holnap jutok a motor közelébe... és akkor bizony kihasználom egy jó kis mátrai gyakorlásra...


Más: Vasárnap valaki a Karasna (Mátra-bükk) körre?
nem kell sokat vissza olvasnod... jó párszor végigjártuk....
Sziasztok! Van valakinek ötlete,mitől lehet az,hogy a gépem alacsony fordulaton eszméletlen módon cicereg,zizeg. Nem tudom mi lehet.
2004-r6-ról van szó.
Előre is köszi!
elvitték ...
Hello!
Van két pár eladó Nissin fékbetétgarnitúrám 2005-től jó R6-osba.
Illetve két pár gyári Yamaha ami R1-esbe való hivatalosan, de jó R6-osba is, csak más a keveréke.
2 pár Nissin ára 30e Ft.
2 pár gyári Yamaha 40e Ft.
30/7546-115
Ott kapcsolnak. Normális.