Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fékbetétet cseréltél már? akkor még valami ilyen hiba lehet...
Sziasztok!
Tegnap sikerült elcsúsznom a motorral, nekem szerencsére nem lett semmi bajom, de a motor kapott egy kicsit. Majd teszek fel képet. Ami első látásra biztos kell az tank és jobb oldali kapcsolók a kormányra. Ha esetleg valakinek van kérem jelezze itt. 2003-as R6-ról lenne szó.
Előre is köszönöm.
Nálam nagy tempóról intenzíven fékezve jelentkezik pici vibrálás. Két komplett kerekem van tárcsástól és mindkettőnél, utcán pályán egyaránt.
99-02 R6 generátor, fesszab , főtengely ,hajtókarok s pár apróság eladó...
Az enyémmel is ugyanez a helyzet úgyhogy én is figyelek :)
Sziasztok!

Független a gumitól,ez fennáll már egy ideje,a tárcsákon meg nem látni hibát,a szegecselésnél sem....persze a jelenség tárcsahibára utal leginkább,de nem akarok fölöslegesen venni,kib.szott drága mellényúlás lenne:)
Szerintem ....
hogy miért?
Mert lehet hogy alap állapotban minen ok...
de lehet egy két szegecs meg van lazulva ami terhelésnél jelentkezik...
Sztem ...
Milyen gumi van rajta?Kicsi ennek az esélye.szerintem 90% hogy féktárcsa csere.
Talán egy kerékcentírozás?
De, ha megmérték a tárcsák oldalirányú ütését, akkor miért kell cserélni?
féktárcsa csere....
Üdv az Uraknak!

Hátha valaki tudja a megoldást:
80-90 km/h-tól fékezéskor rázkódik,üt az eleje a motornak,minél gyorsabban megyek,annál jobban,viszont 80 alatt semmi....a fékkaron egyáltalán nem érzem,hogy pulzálna,a tárcsákat kimértük,elvileg nem üt,kerékcsapágyakat is kicseréltem,de semmi változás....Fékbetét?kormánycsapágy?
Nekem van,de nem eladó,bar ezt nem is kerdezted,csak h kinek van
Ilyen faszfejek ebben a topikban nem voltak eddig,h kerültek ide ?Bar szerintem mkinek jobb lenne elhuzna ,melegebb eghajlatra.
Van valakinek eladó gyári R6 dobja? (2006-nál nem öregebb)
Istenem, de szép! Kezdem megszeretni ezt a faszit. Szar gyermekkora lehetett, még Ő sem tudja hogy valójában TROLL.
Ez a troll, öcsém, ez most a legmenőbb beszólás? Vagy ezt dobta ki a google elsőre? kurvaszar a szöveged öcsém... vágod?! más nem mondta még? troll baszdmeg... sok harry pottert néztél kiskorodban, meg így csethuszár korodban is... faszért nem unikornis?! he? itt unikorniskodsz bazzzeeee... nagyon adja, mi? nem is merek hozzád szólni se, most is csak remegő kézzel teszem, mert aztán megint troll leszek, és akkor ám kibbbbbaszottszar lesz nekem.... :( te, majom...
de úgy látom neked sincs jobb dolgod, neked még csak védened se kell magad a sok barommal szemben, aki beugat, hogy mit meg hogy, szal okod sincs, mégis írkálsz itt... Ez nem jutott eszedbe mi? de bármelyik elgondolkodhatna kicsit a ő kérdésein is, h mit miért... igazából én csak azt nem értem, h még miért mindig azon pereg a pórnép, hogy hogy intázem a dolgaimat, meg hogy mi lehetett volna, ha nem így, meg úgy... nagyon alacsony az ingerküszöbötök...
És úgy látom az iq hányados se magas itt, ha nem fogjátok föl, hogy - km óra alsó-felső bukolat miatt
- sportlábtartó miatt
- és rendszámkonzol miatt vagyok itt.
És mos tmár utoljára mondom, hogy más témában ne írkáljátok a marhaságaitokat, mint látható lepereg rólam, nem is értem mit képzeltetek, hogy majd érdekel a szaros véleményetek?! :D kinek képzelitek magatokat?! mindegy, ne is válaszoljatok, mert nem is érdekel, hogy mit pampogtok vissza. Szal önuralom gyerekek, most már komolyan az lesz a második legnagyobb király (természetesen csak utánam), amelyik kibírj, hogy ne pofázzon vissza! Ez van, szokjátok meg. És várom az infót! HAJRÁ!
Hali!

Én is jelentkeztem és sajnos nekemsem derülki a profilombol hogy van R6-om.
Pedig van
Úgy hogy az egyik én vagyok Bocsi, elfelejtettem szolni
Eladó R6 2006-2007-hez, a képen látható DNA sport légszűrő. Csak telefonon érdeklődj! 06705850436
Sziasztok!

Ajándék áron eladó a mocim!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6_r6r-547
1802

Üdv!

Sannyi
hello: 2db yamaha felnik-féktárcsákkal, lánckerékkel eladó jó állapotban. felnik homok fujva lettek csak festeni kell.
egyben olcsón eladó.
ár=50000ft
érd:spmito@freemail.hu
Lájkolnám a korrekt hozzáállást ha lenne ilyen funkció.
Van 2 ember, aki jelentkezett az R6 csoportba. Nem igazoltam vissza, mert a publikus profiljukba egyáltalán semmi sem utal arra, hogy R6 tulajok lennének. Továbbra is, akinek a publikus profiljából nem derül ki, hogy R6 tulaj, megkérem írjon nekem.