Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gixxeremen 107-nél kapcsolt, a Tizedesen 105 körül. Szerintem normális. Nyomás alatt van a rendszer szóval ne aggódj a felforrás miatt. Ha felmegy 115-re akkor kezdhetsz aggódni.
váltó?
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy az én motorom (00' R6) 103C-fokon kapcsolja be a ventillátor.Ez normális, vagy vigyem el valahová?
Eladó 99-02.-es R6-hoz :
fesszab. 10000.-
karbisor 10000.-
generátor 10000.-
hátsó lengővilla 5000.-
jobb-bal hasidom 10000.-
főtengely csapágyakkal 40000.-
4 hajtókar dugókkal (1 dugó sérült)20000.-

egyben ötvenezer.....
a gyári az gyári nincs több keverék...
Brembo/ferodo/Lucas
ezek a cégek többféle alternatívát kínálnak annak megfelelően hogy éppen milyen körülmények között használod a vasad...
pl: Ferodoban
P jelzésű egy full alap, AG eggyel jobb, ST szinter betét ezt már sportmotorba is merem ajánlani utcára, aztán jön STAC , CP211 és végül XRAC... ami a full verseny... sőtt egyes típushoz (GSX-R) egy külön számmal gyártanak verseny betétet...
pl a FDB2178 az úgymond utcai verziók számai és a végén változik ajelölés.. valamint azt hiszem FDB2204 és e mellé a cikkszám mellé jön a CP211 vagy az XRAC jelölés...
Nem veletlenul lenne annyi a gyari .En hasznaltam a kawasakin brembot,talan picivel jobb volt,de nagyon kevessel,es a tarcsat is csipegette,arrol nem is beszelve h 5000km elfogyott.na most egy gyari nem 5000km jo
Csak a gyari 2szer annyiba jonne,de gondolom ezek sem rosszabbak. Meg gondolkodom kicsit,mert a lucas kb 20km van tolem a bremboert pedig 150-et kellene mennem.
Szerintem gyarit tegyel bele
Nagy különbség lehet?
Van hozzá mindenem.
BREMBO!
vagyis nincs , mert elfogyott
Köszönjük
hátsó tengelyem van ....

0670 hatvanegy55160
Hi! Eladó térdkoptatók:http://www.kepesmotor.hu/ruha_...
Sziasztok!2005 R6 első fékbetét: Brembo vagy Lucas? mindkettőből utcai verzió, ár hasonló....
Üdv!

Valaki használt már vágott Dunlop kr 106-ot utcán?
tapasztalat?
Ezt a rádióba hallottam....de nem tudom mi igaz belőle, mert az összes politikus Audiján ott figyel néhány fej....

Amúgy Olaszba pl. biztosan büntetnek érte, sőt ott már a radar jelzőért is büntetnek.
Gyönyörű!
Hát ezt nem akarom elhinni.Végre valami ami jó,használható erre be akarják tiltani.Bár az igazat megvallva azon is meglepődtem,h legális.Nem azért kellet volna,h lakott területen 120al hajkurásszak hanem a 30as tábla mögött megbújó gennyes fakabát miatt.A másik kedvencem amikor a település vége táblánál megbújva gyűjtenek ahol már minden normális ember elkezd kigyorsítani.Nem érdekel akkor is veszek....majd azt mondom körmérő :-)
Helló Mindenki!
2000-es évjáratú R6-hoz szeretnék hátsó tengelyt és első féktárcsákat.Tud valaki valahol?... vagy legalább egy tuti bontót?
eladó 99-03. 30 224 9856
Rögtön le is fújnám mattfehérre , jól mutatna rajta nem?
Hűűű de örülnék én most ennek :) , csak lenne felesleges 65 ezrem , má küldhetnéd is :)