Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Engem is érdekelne. Csak egy van belőle? Ha igen akkor a Bence előbb írt és egyértelműen az övé. Ha esetleg lenne még egy azt megvenném.
Engem érdekel.Írtam mailt.
Hi! R6-osok !

Raktársöprésből maradt egy K&N légszűrő ! Vadonat új, bontatlan! Amihez jó :

YZF R6 99-09 R6S
tipus szám:H096A6

10000 FT az ára
akit érdekel dobjon egy mailt
jedis@freemail.hu

Széles utat
Jedi
soha a büdös életbe nem segít itt rajtad senki , ha ilyen paraszt módon viselkedsz ....
bár gyanítom ,hogy ezek után teljesen mindegy ...
köszönöm
Aki jelentkezik az R6 csoportba, amit én csináltam és a profilja nem publikus, vagy nyilvánosan nem látszik, hogy Yamaha R6 tulajdonos, akkor írjon nekem üzenetet. Automatikusan senkit se veszek fel, ha nem egyértelmű, hogy R6 tulaj.
Ameddig itt vered a nyálad már máshonnan választ kaphattál volna a kérdésedre, nincs jobb dolgod mint itt trollkodni ? menj motorozni inkább
Ja, mert te úgy gondolod kisfiam, hogy a r6 fórum nem azért van, hogy pl motorokról -mint mondjuk egy r6- társalogjuk, keressünk alkatrészt, üssünk nyélbe üzleteket, hanem azért, hogy a magadfajta, aki saját magas szerint lerakott már valamit is az asztalra (ha-ha-ha) az itt arcoskodjon azzal szembe, akit még alig látott itt (mondjuk azért, mert az illető pl többet motorozik, mint a gép előtt csethuszárkodik... ). Jól van öcsém, megnyugodtam, te pakolgasd csak tele az asztalaidat sz@rásig, én addig motorozok, és biznyákolok ;) de főleg ne ugass bele a dolgomba, vili kiscsikó, mert aztán te leszel az, akit én lerakok az asztalomra... darabokban ;) további szépet (a többinek is), és el ne felejtsétek:
- km óra alsó-felső
- rendszámtartókonzol
- sport lábtartó

Hajrá!
Aztakurva. Bivaly egy gép lett!
Hát mert Agó fél kettőkor mondta, hogy jöhetek 4-re. Én meg akkor nem otthon voltam.
Felkerült a full Bódis és belőttük a PC-t. 172Le vártunk de "csak" 168 lett. +8 paci lett keréken az uccsó állapothoz képest.

http://youtu.be/jXiYMT045hQ
Ezer bocsánat. Délután kb. 2ig voltam gépnél, mivel nem írtál, gondoltam változott a program. :( Utána meg már este későn értem géphez... Milyen volt? Mik lettek csinálva?
Nem gyütté.
4-7 között biztos ott leszek Agónál.
Ja és felvettelek. Már 15+1en vagyunk!
Nem tudom, hogy ide (azt hiszem igen), de megírtam hogy a KTM-es szerelő akivel beszéltem, volt anno ilyen Yamaha oktatáson és ott mondta neki egy "nagyember", hogy még az R1-be is ásványi olajat ajánl a gyár... persze nem mondta h én is azt tegyek bele, mert Ő is a Fireblade-jébe full szintetikusat tesz, de elgondolkodtató... Én akkor is megmaradok a 300V F-nél.
a yamaha szervizbe azt mondjak h nem kell full szintetikus olaj a motorba.
ja,jelentkeztem az R6 csoportba kerem tisztelettel ,majd azze vegyetek fel.
Szia!

Kicsit régen ajánlottad már a karbi sort 2002-es R6hoz. A kérdésem az lenne, hogy meg van e még, mert nagyon úgy fest hogy az a baja:(

Köszi!
Sziasztok!

Korábban írtam, hoyg ingadozik a fordulatom, meg néha egyszer csak felpörög magától a motor.
Úgy tűnik karbi probléma.

2002-es évjáratú komplet karburátor sort keresnék, (olcsón:) ha van valakinek légyszi jelezze!

Köszi!:)
11en már vagyunk az új R6 csoportba. Másnak nincs kedve?

https://www.facebook.com/group...

Én személy szerint utálom a facebookot de ilyen esetben (pl. szavazás) nagyon jó dolgokat tud...
Hali!

Itt az R6-os tulajának a telszáma: 06704188895
Sok sikert!
cs, nyomtam én is, ács bertalan
Igen, az volt a gond! :) Mostmár minden okés.
Lehet, hogy rejtettre raktad a csoportot? Ha nem akk majd holnap megnézem...de így se találom. Zárt csoportot csinálj ;)
Akkor így próbáld megkeresni:

"Yamaha R6 Magyarország!"