Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sürgős!

nem tudja valaki h r6on 2005ös évjáratnál mi a 14 hibakód?
köszönöm!
Most hallottam, hogy állítólag van egy tervezet jogszabály módosítás, arra hogy betiltsák a lézerblokkolót

Még jó hogy nem vettem meg.
Köszönöm így már képben vagyok.
http://www.sportmotor.hu/motor... Én nem használom még, de itt egy galéria.
Engem konkrétumok érdekelnének.Te vettél már?Ha igen milyet,mennyit,hová szerelted?stb
Végignyálaztam igazán érdekes....te használod is?
Köszi.
valahogyan a mol olajjal nem vagyok kibekulve,pedig tudom h a Kurucz Feri meg ezzel a cuccal versenyzik R6-ban.
köszi azert
lézerblokkoló
KÉRDÉS!Úgy hallottam lehet szerelni motorra olyan kütyüt ami előre jelzi,hogy mérnek és állítólag ki is védi a lézert meg ráadásul legális.?Valaki valamit...
nincs mit bár nekem már állított rajta olyan aki ért hozzá mert pályán ez olyan gyengus volt... HA az eérekes akkor mindenhol 3klikk van bentről ki... sokkal jobb
Szia!

Mol Dynamic olajaim vannak. 10w40 illetve w50 is. 2000, 2600 ft/l
Lánc spray 2200
5.1 fék olaj 1800
Köszi, meg van, elég rendesen el is van tekerve, mostmár lesz kiindulási alpom
Na meg is beszéltem magammal, a Med/Soft keverék miatt kopik az első jobban. Bár a hátsó is 3 komponensű... Na mind1, nyárig lekopik, azután csere. Úgyis csak 30 fokos aszfaltig jó.
Másik téma. Kíváncsiságból lementem megmérni a tavaly ősszel vett gumijaimat. Létezhet, hogy az első arányaiban jobban kopik mint a hátsó? Mitől?
Pontosan. Tehát jó lesz külföldre. Csak egyszerűen az idomok szerelése szar meló... ezért tényleg csak közvetlenül előtte cserélem le...
Hát akkor nem lett sokkal hangosabb.
De azt én nem vágtam ki! :D Csak a katalizátor van kivágva és helyére toldás került!
a.b.t.@freemail.hu-mailedre küldtem service manualt, abban benne van részletesen.
Hello: Yamaha felni olcson eladó:
első17X3,5 hátsó 17x5.5 jó állapotban, homokfuvozva festésre vár.
320-as 2db féktárcsa van hozzá, 1db hátsó trácsa, 1 db lánckerék.
igény esetén van slick pálya gumi is hozzá.
ár=65000ft(felnik-tárcsák-láncekrék)
érd:spmito@freemai
l.hu
Köszi
kösz.majd megcsinalom
Sziasztok.
Olajat nem arul vki?
Akk hívjuk dobnak...abba is van "E" betű nyílván nem véletlenül. Ha a rendőr ki akar baszni veled, úgy is talál kiskaput.