Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel lehet megkülönböztetni az R6-ot az R6-tól a generációkat különböző számmal jelölik.
és ez mit jelent?
Akkor RJ11.
RJ11 RJ15? bocs, lehet hülyevagyok de ezt nemvágom.

2006os motor 2008as forgalombahelyezés, és tavaly októberben vettem
egy jobb allapotu r6r-ert 06-osert az 1.4 mill nagyon is realis ar,ha szervizelve volt,es van szervizkönyve,es meg extrak is vannak rajta.
Penteken kiderül lehet az enyem is elado lesz,kivalo allpot sok extra.
RJ11 vagy RJ15?Mikor vetted annyiért?
szerintem drága...várj még egy picit,valamint érdemes elmenni a drágákhoz is,mert a tapasztalat az,hogy úgyis megenyhülnek,a látják a pénzt és nem tesztpilóta vagy
100km az már sok,szerintem két személyel. 2napig fáj a feneke annak akinek hátul ül.
Áttételezés:elöl-1,hátul +2.ha jól emlékszem
tegnap voltam a red baronnál is,nagyon meglepődtem,minden motor árcédulája 2-300e-el a piaci ár felett,még az olcsóké is(pl. 2005 sv650 :1.2m)...ennyit lehet alkudni,vagy így elszálltak?
Én Redbaronnál vettem "4300" km-el, 1.8ért.....
Köszi a válaszokat.

Szerintetek amúgy hol érdemes használt gép után nézelődni? A hasznaltauto.hu / kepesmotor.hu-t állandóan nézegetem, de elég gyér a felhozatal. Néztem a Red Baronnál is, de ott valami horror árakon adják a dolgokat. Gondolom ott azért ilyen magas az összeg, mert előtte átnézik a gépet, meg adnak rá garit, de megéri a különbözet ?

Egy 2006-os 20.000-30.000 km-es R6R-ért mennyi a reális árcédula ? Én ilyen 1.400.000-1.500.000 Ft-ért látom őket (összehasonlításképp a hasonló évjáratú gixerek 1.100.000 Ft-ért is vannak, ahogy láttam). Szerintetek reális ez az ár, vagy érdemes még várni?

Előre is köszi.

Y
2 személy az esélytelen, és ha 180 cm felett vagy még neked is kénylmetlen lesz elég hamar:-))
Enyém Laser xtreme gp volt, gyönyörű volt a hangja, sokkal szebb mint bármelyik amit hallottam. Teljesítményre nemtudom milyen hatással volt, mert rajta volt amikor hozzámkerült.

Alsó fordulaton valóban nem húz, de legalább középen se:-)
Élet az 10.000 körül kezd jönni bele, és 12 felett mutatja a lényeget. Persze ez csak pályán fontos, de szerintem utcai motornak nemtúl jó gép, bár az is igaz ott nem mentem vele sokat. SZerintem sokat nem segítettem:-) Üdv.
Köszi a választ.

Hosszú távon alatt mire gondolsz ? 100 km-ig pl. kibírható? Túrázni nem mennék vele, csak az érdekelne, hogy teljesen használhatatlan-e, vagy 1-2 órás utakra még kibírja a mögöttem ülő.

Az áttételezés pontosan hogy nézne ki ?

Y
zx6r-t,most gyártják hozzá a méretes kutyacsontot,így a lábfeje majd leér,az már szerintem elég lesz
3. rendszeren kivül szerintem mást nem érdemes rá venni,de ahhoz kell Power Commander.
Szerintem
Hülyeség hogy alul nincs nyomaték, hanemvagy egy Rossi akkor nemhiszem hogy annyira sokat számitana 3-4 motor közötti nyomatékkülömbség, szerintem nemnagyonlehet észrevenni, amúgy baromság, mert alul is van benne kraft csak nem 6.ba kell 40-el menni ennyi :)

Hátsó ülés: csajom szoktam néha vinni magammal eddig még nem panaszkodott

Kipufogó: az R6R-en alapból hangos kipuffogó van, haver GSX-R-én van megaphone, kibaszott hangos dob, nekem nemjön be mert szerintem nagyon repedt fazék, de van itt pár tag ha jóltudom akinek olyan van, majd tuti leirják róla a véleményüket. Annyit még a sportkipuffról,hogyha nincs műbizonylatod meg "E" betűd és a yardnak szarnapja van mert éjjel nemkapott puncit, akkor valószinű hogy rajtad fogják kitölteni a mérgüket, és ugrik a forgalmid, szóval azzal csak ésszel.

Amúgy korrekt kis gép, legalábbis az R6R, nekem bejött, eddig 10.000km mentem vele, semmi probléma, koppkopp.

Hali!
R6R
1.leáttételezve jó városban is.
2. két személyre alkalmatlan hosszú távon
Sziasztok,

mostanában tervezem egy R6/R6R vételét. Kicsit tanácstalan vagyok pár dologban, úgyhogy tőletek kérnék segítséget.

1. Mennyire lehet az R6R-el városban közlekedni? Úgy olvastam, hogy alul elég nyomatékszegény a gép.

2. Utast mennyire lehet vele szállítani ? Nagyon kibírhatatlan az a hátsó ülés ? :)

3. Milyen kipufogót érdemes rá venni ? (a hirdetésekben láttam Akrapovic megaphone és hexagon rendszereket, ezek milyen hatással vannak a teljesítményre, hangra?)

Előre is köszi a válaszokat :)

Y
Másnak nagyon nem. Max. ha hosszabb, vagy kisebb a cső, picit előrébb, vagy hátrébb lesz. És ha van egy kis átmáő probléma, azt is meg lehet oldani egy szűkítővel ( vagy bővítővel ).
Köszi a választ!
Akkor ez így elég macerás lesz. Még az SV650 néztem meg talán a Monstert csak az olasz mociktól parázok.......
Te milyen motort vettél R6-ot?
nem ér le,most vettem az asszonynak egy órája motort,160 cm,kutyacsont cserével nyersz 3 cm-et,ülés faragással 2cm-et,előfesztíést csintig kitekered 1 cm-et...így sem fog leérni max lábújjheggyel,ki kell menni parkolóba gyakorolni a megálláskor az úlésről féloldalasan lecsúszást,ha tapasztalt motoros,akkor talán könnyebb lesz
Hát, oké... Valahogy majd összehozom. Igazából az átmérőkön kívül még milyen dolgoknak kell stimmelniük pontosan?
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy asszonynak szeretnénk majd motort venni de elég picike 162cm (magas). 2000 évjáratú R6-néztem vajon leér a lába róla? Valakinek van ebben tapasztalata?
Nem biztos. Megadom a kipuff felőli cső külső/belső átmérőjét. Szerintem sok olyan van, ami kompatibilis vele. Ha meg kicsit faragni kell háááát
Hehe, KÖSZI! Jó fej vagy! De erre a csőre csak a Viper dobok fognak felmenni, igaz?