Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig már elég rég hirdetem őket, 3db volt . Ha netán elkelne, vigasztalásul elküldöm neked postaköltségért a bekötőcsövet, aztán keresel hozzá valami pofás kis trombitát, amit rá tudsz aplikálni
Igen, igazad van. Hátha nem kelne el, és akkor 25k-ért elvihetném... De már szerintem késő bánat. Van egy St.Martin rendszerem, de szerintem szerény a hangja és vannak esztétikai hibák is. Ezért jött volna kapóra a cucc.
Ő volt az első, övé az elsőbbség . Tudod, az adott szónak "MIFELÉNK" súlya van . Ha nem kél el pénteken, értesítelek.
Licitálni lehet rá?
99%, hogy elkelt , ha netán még sem akkor értesítelek, de csak 25-ért . 58 volt újonnan, vas árba máááá csak nem adom oda
Huszasért kell!
szia, próbáltalak hívni telefonon. Mikor vagy elérhető?
Szia!
Csak gyári érdekel.De azért köszi
szia!
elég kicsi a kép,max holnap este vagy hétvégén tudnék új képeket késziteni!üdv
képet tudnál küldeni? ricsiricsi@freemail.hu
Na csak meg lett a ludas!Ott az ülés alatt volt 1 fekete műanyag dobozban csak eddig nem hittem,hogy biztik vannak benne mert nem tudtam szétszedni,na de most nagy nehezen szétjött és lám tele volt biztivel!Pontosan egy 7,5 amperes volt elszálva csere,végeredmény szélvihar.Köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált a gondomban!
hy
van 1 elfekvőben, bár nem eredeti, cshajna idomszetthez adták, de nem került felrakásra, minősége természetesen kissé elmarad a gyáriétól, motoron sosem volt...
Kösz megsasolom még jobban,mert én ott csak 2db biztit találtam 20,20és 30 ampereset!
szia!

jó állapot!természetesen konzollal együtt!
2003-05-höz oldalidomot valakinek? Egy fényezés kell neki.
Sziasztok!
R6R-re van valakinek hátsó sárvédője?Lengővillára van felcsavarozva.
Köszi
Elvileg valahol itt kellene lenni(még) biztinek.
Nekem már nincs meg az R6, így "élőben" nem tudok utánanézni.
Sziasztok.
Tegnap szereztem egy 2002-es R6-ot pályára. Több helyen olvastam, hogy ezeknél a típusoknál 2 hibalehetőség is van, az egyik a váltó, ami megadja magát idő után, illetve, hogy az 1-es henger túlmelegszik. Kérdezném a nálam jóval tapasztaltabb r6 tulajokat, hogy az ellen lehet-e bármit tenni (nagyobb hűtő, más termosz, stb), vagy az csak egyszerűen bekövetkezik, és kész? Bár ugyan nincs sok KM a gépben, de azért vigyáznék rá. Illetve ha már itt tartunk, kicsit ledadog a motor 6, és 10e körül melegen is, de 10 fölött megy mint az állat. Karbiszinkron megvolt állítólag, és most is csinálja. Lehet hogy nagyobb fúvóka van bent a kelleténél, hogy felül menjen jobban? (nem hiszem , hogy a hirtelen ráhúzott gyorsgáztól így kellene reagálni, nem?)

Előre is köszönöm.
szia, engem lehet érdekelne. Konzol van hozzá? Milyen állapotban van?
Nincs
A hűtőn lévő hőkapcsolóról ha lehúzod a vezetéket, egyikben van feszültség?
Basszki nézem a kapcsolási rajzot de rohadtul nem tudok kimenni belőle,na ott van rajta a 7,5 amperes bizti meg meg tőbb is,na de hol,az ülés alatt ott biztos nincs ott csak 3-rom van
A hőfok kapcsolót megsasoltam az elméletileg jó,az ülés alatt találtam 3-rom biztositékot de azok jók de azok 20,25,30 amperesek 7,5 amperest nem találtam,van máshol is biztosíték?
Kösz,megsasolom!
TISZTA HÜLYE VAGYOK ! :/
NEM R1, HANEM

R6 '99-'02