Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit!
Britton, Akle! Köszönöm a válaszokat. Megvan a 190 2ct és marad az éven a puding próbája az evés :-) Lassan össze rakom a fékrendszert, mert átmostam az egészet és megy be az rbf600, bízom benne nem fogom magam le sz....ni a légtelenítéssel. Aztán jöhetnek a személyes tapasztalatok.
hi..
99-02-ig alkatrészek eladók
Főtengely,
hajtókarok
karbisor
kuplung
váltó
gyújtá
s elektronika
fesz. szab.
hátsó villa
lengéscsillapító
hasidomok
légszűrő+doboz
önindító..
.
stb...


egyben 60.000.-

0670 hatvanegy55160
3000km szinte semmi kopás nem látszik a közepén
Üdv mindenkinek!

Megmaradt 1pár R6 alkatrészem:

99-02-ig

Gyári kipufogórendszer
Rendszámtartó indexel
4db gyújtótrafó
Lánckerék takaró műanyag
Önindító
Vákum és vízcsövek

Az egész 25ért elvihető!
Sikerült gyorsan megcsinálni
Eladó sport és utcai motorok 400 ccm-től bontott és új alkatrészei nagy választékban.
Frissített árukészlet! www.r6parts.hu
06705850436 CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ!
Köszönöm a választ!
Nekem is ilyen a vészleállító!Ha egy kicsit hozzáérek már le is áll.
Holnap meg is nézem.
Meglehetett javítani a kapcsolót vagy cserélni kellett?
Futásteljesítmény?
Nekem volt hasonló, de azt a vészleállító csinálta, mert rossz volt az érintkezése. Ha egy kicsit hozzáértem, már le is állt a motor. Kicsit szivatott mire rájöttem
nekem az van fent .... E keverék... középen kemény szélén tapad mint a Loctite 454...
Köszönöm hogy ilyen hasznos dolgokat írtatok!
Köszönöm hogy ilyen hasznos dolgokat írtatok!
Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni!Az mitől lehet ,elfordítom a kulcsot és a benzinszivattyú nem indul be?
Nem mindig csinálja ezt.
Ma menet közben is leállt,amikor nagy fordulatra ért(9000).
Ez mitől lehet?Esetleg rossz a szivattyú?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Sziasztok valaki próbálta már utcán, pályán a Dunlop GP Racer D211-et?
Ezen gondolkozom most vagy a Sportsmarton.
Leg kevésbé a km órát nézd :-).Én évente legalább 2 motort veszek.Egy részét továbbadom egy részét megtartom.Szerintem a motorvétel azzal kezdődik aki eladja és annak környezete is sokat árulkodik a motorról.Hol és milyen körülmények között tartja.Egy szakavatott szem hamar kiszúrja,ha"bütykölve"volt a vas,az az nem hozzáértő kezek szerelték szervizelték.Én pl megnézem a csavarokat is:ha mindenhol egyforma nincs szétnyalva az már jó jel.Amennyiben a teló állítócsavarján látszik h sűrűn volt állogatva azzal tuti pályáztak.Meg kell nézni milyen benne az olaj,de nyilván a blokk állagának a tükre maga a motor hangja....
Álalában köszönő viszonyban sincs az óra állása a megtett km-el. Kedves emberek visszapörgetik.
Helló!Szeretnék egy kis tánácsot kérni:Most váltanék kategóriát és egy 2005-től gyártott r6 okat néztem kb. hány km-rel vehetem még meg?és mivel nem 2 évre szeretném megvenni ezért kérlek titeket úgy viszonyítsátok a km-ert egy szezon durván 5000km megyek egy motorral!+Még annyi hogy mire figyeljek oda egy vétel során!Válaszotokat előre is köszönöm
Adam!
bocs hogy belevau
Azt biztos tudod hogy karbont csak pályára. Ha nem tudod akkor most már tudod. közúton szart se ér.
Ha már árakat böngészel, megnézhetnéd nekem 07es ereggyre a karbon verziót.
FDB 605 CP211 ez a karbon FDB605 XRAC ez pedig a full verseny betét...
HA nem felejtem el holnap írok rá árat!
Nekem innen van az R6-ba és az R1-be is. Olcsó, de szerintem kqrva jó

http://viewitem.eim.ebay.hu/Fr...
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani,hogy 2004-es r6-hoz hol tudnék sport fékbetétet venni,vagy valami normálisat esetleg karbon,mert a mostanit nemrég vettem,de így kissé befog az első. Előre is köszi!
fékbetét garni ára 5000Ft (lemaradt)
Ferodo x race szinter fékbetét garnitúra eladó jó állapotban.yzf r6 2005-től jó
06209861550