Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! A hétvégén cseréltem olajat. Túltöltöttem véletlen... A maximum szint felett van kb 1 cm-el. Lehet belőle baj, vagy hagyjam így? Köszönöm!
Sziasztok. 2008-as r6-ra keresek kormánystabilizátort. ogre-orange@freemail
Eladó sport és utcai motorok 400 ccm-től bontott és új alkatrészei nagy választékban.
06705850436 CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ!
Frissített árukészlet! www.r6parts.hu
Hát gondold meg, jó gépek ezek! Meg ahogy kinéznek (főleg a piros-fehér)!
kösz...
ennyit tudtam intézni ....
ezt találtam Én is ...
Rámértem, 12,8 ...
Nos, én voltam a kérdező, Aya-t hívtam fel, hogy írja ide be, hátha tudtok valamit! Fél órája kutatok net-en, ezt megtaláltam én is, bár nem tudom, mit takar... Volt már valakinek ilyen?
Ha jól értelmezem lehet aku hiba.
Powr supply to the FI system relay is
not normal.
 Open circuit in wiring harness. (red / white line)
 Malfunction in “CHARGING SYSTEM”. —
sziasztok ...
a 2005-ös R6-on a 46-os hibakód mit takar ?
tudja valaki? ? ?
Kár, mert nagyon érdekel a téma, csak igazából egy R6 tulaj véleményere lennék kíváncsi, mert általános infókat már gyűjtöttem azért...
Olvastuk, de ezek szerint érdemben nem tudunk hozzá szólni!
Köszi a valaszt!azt hiszem megsporolok par 10000 forintot.
Akkor meg valami,ha esetleg nem olvastatok az ezelotti kerdesemet a gyorsvaltoval kapcsolatban. Van valami velemeny?
530 van nekem is, nem kell a gyári, fölöslegesen kurva erős :)
Nekem is 530-as van rajta
én 530ast tettem rá... pont kb semmit sem számít...
Spec én gyárit vettem anno, de hozattam ismerősnek 520-ast is!
Pár eladó motyó 05 R6-ra, indexek, rendszámtábla tartó, fékcső, mind gyári, ill. 1 db első ülés huzat!

http://www.kepesmotor.hu/rends...

B
Ti milyen láncot használtok a 03-05 közötti r6-on? úgy néz ki lánccsere előtt vagyok, de az 532-es sokkal drágább mint az 520,530-as láncok. Szóval jók rá azok is?vagy muszáj a gyári méret?
még mindig eladóak. 30 224 9856
A gyári szerszámos csomagban a gyertyakulcs gumibetétes és azzal a legegyszerűbb kivenni...