Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...
Köszi!
Ment a mail...
papik@tvn.hu
ööö...Megan-ért jöttem...
Csáó! Én 183 cm vagyok, eddig a leghosszabb egyhuzamban megtett út kb. 300 km volt. Nekem sem volt fárasztó az üléspozíció.
hány éves vagy cula ?
énis 185 cm vagyok és 75 kg, .....jó a motor, csak nagyobb plexi kell mertnem férsz be mögé :))

festool: a nyakfázásra nálam tökéletesen bevált egy "halálfejes tökjampislazacsávós" kendő
+15 fok felett nem fagyhat le.
hasonló paraméterekkel rendelkezem. csuklóm nekem is gyenge pont, de motorozástól még soha nem fájt :)
Hello!
Tudsz adni egy email címet? Érdekelne a dob.
üdv: Sifi
187 centi vagyok, 750 km/nap után sem fájt semmim!
Szerintem nagyon támaszkodós lesz..haveromnak is R6 van,ő állandóan panaszkodik a csuklójára...át is variálta a kormányt...ő olyan 180 körül van...
bocs link lemaradt
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6-5616597
halihó mit szóltok ehhez?
186 cm vagyok 82 kg nem lenne kicsi testre a motor?
Engem a plexi érdekelne talán. Tudnál nagy felbontású képeket küldeni róla? Email: toncy91@gmail.com. Köszönöm!
hellosztok...lenne egy kerdesem...a 06-os r6-osnak a fordulatmeroje 20.000 ig megy...ez le lett csrelve a 07-es modellen? 18.000-esre? vagy azokon is meg megmaradt ugyanaz...lattam egy 07-est amin csak 20.000et muattott a fordulatmero...koszi
yamaha r6 2005-től radiális fékhez lucas TRW verseny fékbetétek jó állapotban eladók 5000FT/garnitúra(4db)
06209861550
KÉRDÉS?Motorozás közben hosszútávon lefagy a nyakam.Probiker ruhám és sohei sisakom van.Szoktam látni motoros boltban egy vastag szivacsos izét amit talán az endurósok szoktak használni.Az megfelelne erre a célra?ti mit használtok?
Köszi a választ!
Ahogy olvasgattam itt a fórumon,a sport szürőt nem igazán ajánlják utcára mert sok koszt átenged.Persze több levegőt is.
Nemtudom milyek lenne jobb!
Srácok eladtam ma a motoromat, maradt egy buborékos karcmentes plexi (sötét) és egy carbon gianelli dob. 99-03 ig jó. Plexi 12.000ft, dob 22.000ft
Az a szűrő 99-02 ig gyártott R6-okhoz jó, 03-05 közötti gépekhez NINCS utángyártott szűrő.
A gyári szegecselt, pedig nem mosható! Nem véletlenül szegecselték. Keress egy sport szűrőt, jobban jársz, mint mindig a gyárit megvenni. Takarítani kell rendesen, és nincs baj vele!
Hello

2004-es R6-hoz csak gyári levegőszürőt lehet kapni vagy lehet utángyártottat is?
Mert találtam egyet: hiflofiltro HFA 4610 típusú szürőt.
Ez megegyezik a gyárival?
Esetleg vélemény róla?
Tessék megírni milyenek azok a fékbetétek. Most vettem egy gyári garnitúrát, de akkor az marad pályára és a Tiéd meg lehet utcára. Üdv.
Így van, jó döntés!

A sportszűrő elkelt, bocs mindenkitől!

Más: maradt egy pár alkatrészem: 2005-ös R6 ból: gyári első fékcsövek, komplett rendszámtartó, 4 gyári index, első ülés huzat (kék-fehér-fekete, egyedi), gyári fékbetétet is leltem, azt sem tudtam, hogy van, még használható, nem tudom mi van még, ma megnézem pontosan... Ha valaki ingert érez rá, keressen!
Okos döntés!