Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

töltsd fel az aksit vagy húzd meg a saru csavarjait...
Sziasztok! Nem indul a 2000-es R6-om. Ráadom a gyújtást, a műszerfal visszajelez de nem forgatja az önindítót, ha nyomom az indító gombot...:S Helyette folyamatosan kattog egy relé fél másodperces kihagyásokkal. Mi lehet szerintetek a probléma? Mit kell átnézzek? Köszönöm a helpet!:)
Egyszer már írtam ezzel kapcsolatban,de aki nem olvasta volna egy 2005-s forditott telos R6 32000Km-el. Fúl gyári.
Rendszeresen szervizelt.
Ha valaki tud valamit légyszi írjon
Előre is köszönöm!

Üdv!
Sziasztok!

Nos.
Egyenlőre nem tudtam szervizbe eljutni hírtelen közbejött anyagi okok miatt, ezért csak a jövő havi fizukor,de megpróbáltam magamtól fülelni és tippelgetni.
Tegnap mentünk egy kicsit túrázni és így volt alkalmam hosszútávon meghallgatni a dolgot.
1,5-2 Hetes állás után beindítottam és semmi zörgés csörgés, Tökéletes. Kb. 5 perc után 4 ezres fordulatnál hallom azt a zörgő hangot 5-6 ezer körül már elhalkul,de inkább csak nem hallom.
Gázadáskor ugyan az a hang,csak a hang is sűrűbben zörög, gyorsabban. Ha váltáshoz behúzom a kuplungot elhalkul. Egy sebesség fel kuplung vissza és újra.
kb.:200km után megálltunk pihenni. 30 perc pihés után indulás, alapjáraton nincs zörgés, indulás után 4 ezres fordulattól újra kezdi 5,5-6 ezres fordulatnál már nem hallom.
Újabb 170km után megálltunk tankoltunk. Miután beindítottam a hang megjelent alapjáraton is és feltűnően hangosan csattogott.
És egész végig így ment. Annyi,hogy ha gyorsabban mentem akkor hangosabb volt. De csak sebességben. Ha üresben húzok gázt vagy behúzott kuplunggal akkor csak kicsit lesz hangosabb.

Hát ennyit vettem észre. Jövőhónapban szerviz minden féle képen.
Szeretném kérni a véleményeteket, tapasztalataitokat, hogy ez mi lehet.
Előre is köszönöm!

Üdv.:Viktor!
Sziasztok!
Nincs esetleg valakinek elfekvőben 2003-as R6-hoz bal oldali tükör?
eladóvá vált pár dolgom:Yamaha r6r 07 fekete pályaidom fényezve 55000.Karbon dekli védő 20000.PP verseny lábtartó 60000.Remus dob 30000.emelő párban 15000.fokozat kijelző 15000.gyári bukógomba 20000.fekete csuklós kuplung és fékkar 15000 KN sport szűrő 5000.Fém fékcső első hátsó 30000.kormány telo toby 45000.
06-30-9921328
Szia!
1 db volt csak, de elpasszoltam már.
Sziasztok!

Ha vkit érdekelne:

MRA sötétitett,duplabubis versenyplexi szép állapotban R6-ra, 2003-06ig

Ára: 18000Ft

0630-428-49-45

Üdv.: Spokk
köszönöm szépen
Szia! Eladó még a 4db gyertya?(tudom hogy nagyon régi a hirdetés, de hátha...)
CR9E asszem ezt írja a manual...
bármelyik autós motorosboltban ...
Sziasztok! Lecserélném (r6 -00') a gyertyákat. Tudja valaki milyet kell vennem, és hol van jó árért.
Sziasztok! Teljesen új vagyok itt így még nem sok mindent sikerült vissza olvasnom,de úgy látom hogy van mit bepótolnom. Nem rég vettem meg R6 omat és egy kis segítséget szeretnék kérni hogy meg tudnátok e mondani hogy mi az ami hallhatóan sír a motorban?Volt már egy hozzá szólás a profilomban található videóhoz,de gondoltam megkérdezem itt is,több fül többet hall és hátha van még más is aki találkozott ilyen jelenséggel.

A profilomban lessétek meg a videót légyszives.(R6)
Előre is köszönöm! Sziasztok:)
Ja hogy kéne egy telefon szám is...20 5566116 még egyszer köszi
Ja és azonnal hívjatok ha van ötletetek mert nagyon sürgős lenne,már a tegnapi határidő is túl késő volna.. köszi
Sziasztok fiúk lányok,segítsetek egy motoros "lánynak" kicsit megtörte a 2002-s R6-át és már csak egy jobboldali fényszóró kellene neki de,a lehető legolcsóbban.. segítsetek rajta mindene a motorja
Van egy eladó Raptor kipufogóm! Semmi baja nincs, csak leszeretném cserélni egy Bódisra. Érdeklődni mailen, cím az adatlapomon.
Sziasztok! 2004 es R6 ra keresek farok idom illetve tank matricát!
Valaki tudna segíteni honnan tudok beszerezni ilyet,vagy méret vagy bármi segítség jóljönne!
köszönöm!
ami előtt esetleg egy szelephézag
Helló! Engem érdekelne a bal első lábtartó konzol, váltókarral együtt. Meg van még?
első körben karbi szinkron....
Üdvözlet! R6-kámon (00) ingadozik az alapjárat, az mitől lehet? Van valami ötletetek? Az alapjárat beállító tekerentyű nem reagál...:S
Meséld el mi volt a gond, ha megoldottad.
Hali!

Hát akkor irány egy szervíz.
Idegesít ez a zörgés.
Remélem csak valami apróság.
Öszintén még sehol nem olvastam olyat,hogy R6-al nagy probléma lett volna. Eddig a leg nagyobb probléma amit olvastam az a kuplungkosár volt. No mind1.
Köszönöm az eddigieket!
Üdv!
Szeva
Vidd nyugodtan markaszervizbe,en is oda hordom