Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát akkor uraim itt a lehetőség.Ha valaki tud eladó 2003 ast vagy 4 est 750 800 ezerér az szóljon és megnézem :D
Én is azt mondom, hogy inkább rakjál hozzá. Én 800-ért adtam el (2004), tip-top állapotban és teljesen költségmentesen. Aki megvette, csak rá kell ülnie és go!
Hello

Mivel lehet a gyári levegőszürőt tisztítani vagy mosni?
Bármilyen légszürőolajjal be lehet olajozni?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Köszi.
jo a hangja .
:-):-) a lampan kivul amugy semmibe nem kulonbozik a 2000 es a 2001 es?

es azert nem veszek injectorost mert erre ennyim van.sajnos
az ilyen bevillan a lámpa dolog az felejtős....

a másik kérdésedre , pedig igen a válasz ... meg lehet csinálni kerek lámpásra ...
Miért nem gyűjtesz még és veszel egy 2003 utánit?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6-5574321]
bódis rendszer, megabrutal csak ajánlani tudom...van 1 vidim fent majd hallgasd meg


ez volna az ami eszi az olajat.
Aya mester megcsinálta, képeket is csinált, tehát megoldható! Esetleg link, amit nézegettél?
hát srácok ez felett elsiklottam.de az rémlik hogy hiányozni szokott meg bevillanik a lámpa.de mintha azt is mondta hogy motorolajat önt bele ami szintetikus.szal nemtom.

viszont van egy másik jelöltem is de az 2000 es évj és nem tetszik a lámpa rajt hátul.felrakhzo rá a led es köralakú ?gondolom fenéklap és lámpa csere.és esetleg van e valakinek elfekvőben 1?
Ja, és akkoriban szintén Castrol-t használtam!
Szerintem mindegy, majd' 52000 km-rel adtam el anno, cserétől cseréig semmit nem kellett ráöntenem!

Szerintem hanyagold, keress másikat!
a 2 tank nyélgázon kb 500 km ...
mennyi olajat kell ráöntenie?
Eladó egy pár Conti Race kitünő állapotban első 150km ment hátsó 500km-t.
első Soft 22eft 120/70/17
Hátsó Medium 21.eft 180/55/17
Egyben 40eft
Sziasztok srácok.Lenne egy kérdésem és őszinte válaszokat kérek ha lehet.Nézegetek egy 2001 est és a tulaj állítása szerint 2 tank nyélgázas motorozás után kell rá önteni neki olajat.Ez normásil?a motorban 37 ezer van és castrolt rak bele.Valamint valamit javítottak a hengerfejen de nem tudja mit.Azóta is használja és semmi baja.Kérek mindenkit aki tud válaszoljon mert szeretném megvenni de hát őszintén kicsit riasztó a dolog így.Köszönöm
Tudna valaki segíteni keresek 07 r6r verseny lábtartót,persze elérhető áron.
2002.es Évjáratú R6-hoz Keresek Komplett Vázat Forgalmival Sűrgős Pls..
Sziasztok.
van valakinek BOdis dobja ,rendszere?tapasztalatok rola?
köszi
szia, mit kérnél azért a szűrőért? Képet tudsz küldeni e-mailben?
Rendben! Köszönöm!
Nekem pont azután csinálta, miután beleöntöttem. Aztán egy idő után abbahagyta
Értem.Köszi szépen. :) Akkor úgy néz ki az injektor tisztító megér egy próbát. Miután volt ez a leállás csináltál még vele vmit,vagy megszűnt magától?