Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom neked is ez a visítás a probléma

Úgy emlékszek hogy az első oljacsere után nem tünt fel hogy visított volna!

Yamalube

ezt raktam bele asszem
A gyári légszűrő mosható? Ne csináld! Ha igen, akkor nekem van egy eladó!

Nagybevásárlás előtt állok, megerősíthetnétek az alábbiak helyességében:
Hátsó fékbetét vmi alig neves, lehető legolcsóbb, úgyse használom.
Légszűrő olaj: Ipone
Motorolaj: Motul 5100 10w40
fékolaj: motul dot4
olajszűrő: hf
láncspray: ipone
Küldhetem a rendelést?
Cbr 600rr gyári 525-ös lánc 3000km-el versenyáttétel csere miatt eladó.ár:10000Ft
06209861550
R6R lábtartó ill fék,váltó pedál ugyanitt
3
Akkor ok.Egyébként sem vettem észre semmi változást.
Minden tökéletesen működik.
Kösz!
Pontosan,es nagyon keveset latni ezekböl az utakon.
Nem kell vele foglalkozni, nem lesz semmi gondja. Természetes kopás.
Heló!
Akkor vajon most aggódjak,vagy ne.Nem tudom,hogy ez most egy problémának köszönhető,vagy természetes,hogy egy bizonyos km után megszűnik ez a hangjelenség.
Szerintem engedj belőle, mert a boltban is alig drágább.
1 ötös az irányára. De ha szimpatikus vagy, heteró, és saját használatra lesz, gumival. Akkor engedhetek is belőle ha ugy akarom. Vagy ha mindenki ugy akarja. Persze jár hozzá grátisz ajcsi is, szintén csak akkor ha megfelelsz az előző leirásban foglaltaknak.
Köszi a segítséget srácok!
how much?
Gyári, és geci drága. Utcára legjobb. Annál is inkább, mert van egy eladó nekem is . . . új!
utcára 10w40...
leginkább alapjáraton fog ciripelni a lánc, és alacsonyabb fordulaton amikor visszaengeded a gázt...
Köszi a helpinget! Most szeretnék olajat cserélni. Motul 5100 10w40, vagy a 10w50 kerülne bele, ha van ilyen... Te milyen olajat tennél bele?(Lehet, hogy kérdeztem már a közelmúltban)
ciripelni fog ...de csak bizonyos fordulat tartományban ...

a légszűrő gyár ... mosható...
nekem nem volt vele problémám ...
Értem. Látom, otthon vagy a témában. Milyen hangot kell olyankor hallani, ha már baj van vele?

Egyébként nekem a képen látható légszűrőm van. Erről mit kell tudni? Gyári? Mosható? Szerinted jóféle?
Hat nekem is ez a szin tetszik a legjobban ebbol a kiadasbol
A legszebb szin szerintem.
a képen a zölddel bekarikázott rész a primer hajtás ami a főtengely fogaskerekéből és a kuplung fogaskerekéből áll (ezen nincs rajta a kuplung), itt szokott visítani
Hallottam már olyat is,hogy valami primer hajtásnak is lehet hozzá köze
Nem váltottam,egyszer csak megszűnt .
Na nem egyik pillanatról a másikra,de már nem hallható.
Most 40.000 km van benne.
Erősen kenőanyag függő. Van olyan motorolaj amely képes megszüntetni a hangot. Nem váltottál olajfajtát a legutolsó olajcserénél, ill amikor megszűnt a fütyülés?
Heló!
Nekem fz6-om van és az lenne a kérdésem,hogy mi van akkor ha nincs már ez a visító hang?Ennél a típusnál is jellegzetes ez a fajta hang,de az enyémnél megszűnt.