Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem marja meg, használhatod nyugodtan! De ugyanúgy a brigéciolt vagy más spéci alkatrész tisztító lötyit is, csak mikor mosod akkor a végén a belső oldalról csapasd, hogy ki is vigye a koszt!
sziasztok,
Nem marja meg?attól tartok.én is gondoltam rá.csak nem mertem.Brigéciolt sem,
Hi,
Féktisztító spray is tuti!
Brigéciol.
Sziasztok!
Sport levegőszürőt mivel lehet tisztitani a speciális folyadékon kivül?Olaj az egyértelmű hogy kell.
A profilodon lévő szürke R6-on 16-os az első. JT katalógus
KÉRDÉSEK:hány fog van gyárilag az első lánckeréken?Ha leoperálom a katalizátort tényleg jobban fog menni a moci?
Az R6R-emből maradt.Ha jól emlékszem jobbos,Valter Moto b.gomba.Ha vkit esetleg érdekelne,eladó...
Sziasztok!

Nincs esetleg valakinek eladó 2003-as évjáratú YAMAHA R6-hoz, bal oldali fényszóró búrája, csak a "plexi" vagy esetleg félbevágott bal oldali fényszóró?
Valamint keresek műszerfal előlapot is.
Hello!
Köszi a visszajelzést, közben úgy tűnik megoldódott a dolog. Ha mégse jön össze, majd kereslek.
Hi! Nekem van egy javított bal oldali lábtartókonzolom,ha érdekel hívj fel 2000 ft+posta http://www.kepesmotor.hu/labta...
Én meg az r1-t. Ugyan ez, csak a vagyonszerzési illeték 94.600 kemény magyar forint. A végösszeg: 123.500. Plusz biztosítás, majd meg még a teljesítmény adó. 2012 Magyarország!
Kemény ez az új átírási rendszer!
Tegnap írattam át 03-as R6-ot.
-Eredet vizsga: 17.000 Ft
-Új forgalmi, törzskönyv: 12.000 Ft
-Gépjármű szerzési illeték: 47.300 Ft
Hol van még a teljesítmény adó?
Bekaphatják a buzik!
Csáó!
''05-ös R6-hoz keresek bal oldali gyári lábtartókonzolt egyben vagy alkatrészenként.
Három darabból áll, ebből nekem 2-re lenne szükségem: Maga a konzol és váltókar (magyarul taposó nem kell)
Sziasztok,

Eladó pályára vagy közútra pár dolog.
hűtő,,sérült de tökéletes,,
sport lábtartó
km óra
fejidom tartó,,ez csak pályára,,
javított de tökéletes tank,
féktárcsák
első-hátsó kerék

Yamaha R6 2003-05 -ig
Üdv
milyenek vannak?Hol lehet érdeklődni.
Én csak bérlem az üzemet, nem enyém. Viszont eladó az összes gép. (ha jól tudom szaréhugyé)
Látom asztaloskodsz:-)jó kis vastagoló..
99-02 R6 alkatrészek a bontós árak alatt eladók ...
főtengely,hajtókarok,karbi,kuplung,váltó,gyujtásbox,fesszab.,
lengővilla,rugós tag,légszűrőház,blokkfelek...stb...
99-2002 jó állapotu felnik párban 28.000 ft.
70/6321-829
Sziasztok!

Van 4 db cr10ek új gyertyám, 9000 ért elvihetők.
okk holnap kereslek
2003-05 hibátlan, karcmentes müszerfal 45e pénz
hali

nem kell az idomod szétbarmolni, nekem van hozzá konzolos.
Ha érdekel hívj, 30 2454523