Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem pont ijen szint hanem pont ezt a motrot :))
99-02-es R6 alkatrészek eladók ....a bontós árak alatt ...
azt csak akkor tudod érdemlegesen megállapítani, ha kiveszed a spanolót s megnézed , hogy meddig jön ki ...
a láncra rálátsz így is ,de nem tudod majd megmondani , hogy rossz-e....

előbb fogod majd HALLANI ha csere érett...
Igazad van, hülye feltételezés volt. A gyújtás fedele enged kicsit. Amúgy így megláthatom a vezérműlánc állapotát is?
két fedél van ott...
a kuplungé , meg a gyujtásé...
ha olaj szivárog ki alóla , akkor nemvalószínű , hogy hűtővíz is van alatta...
Pont ilyet?szerintem a szine nem jo
Egyébként az a fedél mit fed? Ha leszedem nem lesz semmi következménye? Mondjuk elfolyik a hűtővíz...
Rendben! Köszi a segítséget!
ennyi...
Annak kell tablattát szednie aki ezt mondta.Mire gondolhatott?Nekem semmi gondom nem volt.Hivj nyugodtan ha gondolod.
es nem volt semmi gond azokkal a tabletakkal? vagy tudsz valami ijasmit rolluk? engem szinten megijesztettek evel...ez lenne a jargany...
Szia!
Abszolult semmi gond nincs vele.Nekem két éve van ilyen,olajcsere és gumin kivül semmi nem kellett hozzá.Én csak ajánlani tudom.
Köszi!:) Amúgy macerás megmókolni? Elég, ha csak lecsvarom az összes csavart és letömítem, majd visszateszem? Mindezt olajcserénél.
loctite 5920
Yamaha szervizben kb 600ft
sziasztok, nagyon elhataroztam magam egy r6-os vasarlasan...egy 06-07-est szeretnek. A baj az h eddig akarkivel beszeltem szinte mindenki le akart beszelni errol...legtobbje a megbizhatosagra helyezte a hangsujt...h gyengek es h sok baj van a szervizelessel...es meg ojat is hallottam h van bennuk valamifele "tablettak" amik eleg sokba kerulnek ha cserelni kell...megkernem akinke van ijen kiadasu gepezete irjon par sort ha van valami fobb bajuk ami inkabb erre a modelre ut...v barmi kulonlegesseg...nem ez lenne a elso motorom...tavaly egy 600rr-em volt azelot meg gsxr-en motroztam...elore is koszi....
Sziasztok! Olyan gondom van, hogy a 2000-es R6-om blokkja jobb oldalán, az oldaldekninél csavarok mellett minimálisan szórja az olajat. Gondolom tömítés csere. Ilyen tömítést honnan tudnék szerezni?

Carlos, király a felnicsík, majd küldök képet is...
Sziasztok! Eladó JTF580-16-os első lánckerék (530-as lánchoz ,gyárival megegyező fogszámú)O km csomagolásában 2000 ft+posta
Ha kell képet küldök róla.
Üdv!
Köszi a választ
Ezeknél ez normális, a kuplung és a főtengely ahogyan egymásba kapcsolódik ott keletkezik ez a hang. A fogaskerék fogárok kialakítása miatt van. (mint versenyautóknál az egyenes fogazású diffi)
Üdv nekem is ugyanilyen motorom van és az lenne a kérdésem ,hogy az enyémnek is ugyanít visít a blokja

Ez normális?

A műszerfal alatti csatiba kell belekötni a Fokozat kijelzőt....
de az csak egy köztes csati sztem amit Te bármivel is össze szeretnél dugni .... annak van egy ellendarabja és azt kell oda kötni amit előbb írtam....
KÉRDÉS:
Hova kell csatlakoztatni a fokozatkijelző stekkerét?
Sziasztok,

R6 alkatrészek utcára vagy pályára.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...