Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó R6 2003-2005 White Power kormány stabilizátor tartó konzol, esztétikai sérült, R6R 2006-2007 Power Commander III 418-410.
Csak telefonon érdeklődj!
06705850436
99-02 -es alkatrészeim eladnám ....
a bontós árak alatt...
Minden tiszteletem azé a motorosé aki e hét pénteki napján lábon hazament egy frissen vásárolt 250-es MZ ETZ vel a mínuaz 10fokban(mintegy 165Km tett meg.
írj mailt megdumáljuk
20k adok érte
2005-től radiális főfékmunkahenger van azR6-okon, ami azt jelenti hogy nem a kormánnyal egy síkban mozog benne a dugattyú, hanem merőlegesen rá.
Sziasztok! segítsetek már felhajlós karokat vennék és akitől venném azt mondja hogy az r6r karjai nem olyanok mint a régebbi r6-os motoroké mondja már meg valaki hogy mi a külömbség mert addig nem bírja megrendelni :(
Szia

privátban írd már meg hogy a köridő mérő árát mennyire tartod légy szíves,
E-mail: misiworker@hotmail.com
És a hibrid?
Eladó ha valakit érdekel egy G.P.T k.mérő,pályaidom R6-(2006-ig)bőrruha(54-es),Akra rendszer 20/3895969
Köszi a választ Aya...
Eladó YAMAHA sport és utcai motorok 400 ccm-töl bontott és új alkatrészei nagy választékban 06705850436 CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ!
www.r6parts.hu FRISSÍTVE!
Igen utána!
Olvastam,hogy a motor leállítása után villognia kéne 24 órán át.
De nekem ezt nem teszi!
válaszoltam ...
Nem láttam még ilyet simsonon váltódobnak neveztük szerelő asszem orsóként mondta... A fogaskerekek ami tengelyen vannak gondolom arra értette... Mindjárt írok egy mail-t...
a váltó dob az mi ? , az a kukactengely? ...
Nekem van ...

aya@index.hu -n meg tudjuk beszélni...
közvetlen leállítás után nem ég?
Helósztok érdekelne 98-02es r6hoz használható váltó váltó dob (2es problémáim vannak)és fogaskerekek és esetleg új vagy jó állapotú használt kuplung lamellák kopó és fém... Köszi
Az mitől lehet,hogy az immobiliser visszajelző led lámpa nem villog a motor leállítása után?
Járt már így valaki?
Előre is köszönöm a választ!
Sziasztok,

Alkatrészek,utcára,pályára.
http://www.kepesmotor.hu
/idomo...
ha nem akarod szétbarmolni és hajlítgatni sem utólag, akk nekem van 1 a doboz mélyén.....még azzal vettem.....1 db mátyásér a tied
Üdv!
Nem tud valaki 2005 R6 Öhlins kormánygátlóhoz konzolt?
Esetleg a 2002 es konzolja jó?
Kösz!
ok kösz
hát normálisabban néz ki mint a gyári, bár lehet a gyárit nemkéne szétbasznom, és csinálni 1 teljesen másikat, de megnézném jobban hogy a tied milyen.
holnap csinálok fotókat!képeim között megtalálod majd.de nem nagy szám az egész mert ideiglenes megoldásnak indult mivel majdnem vízszintesen állt és osztrákba 50eur büntetést sikerült 10 eur-ra alkudni:)azóta így van.