Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen és azért kérdeztem hátha valakivel át tudom alakíttatni!de még gondolkodok rajta!itt úgyis megtalállak:)
Megértem a helyzeted tényleg húzós az ára 1 rendszernek
De te írtál nekem mailt ha érdekel 25E a leömlő ára, aztán ezzel barkácsolhatsz és még mindig megmarad a gyárid
üdv.
Szia, látom az eredeti rendszámtartódat alakitottad át, ha megkérlek csinálnál nekem pár részletes képet róla, hogy lássam pontosan hogy oldottad meg ? köszönöm előre is.
azért kérdeztem hogy egy régebbi típusét fel lehet e rakni mert a katalizátort akarom kiiktatni ha lehet a legkevesebb átalakítással!sajna nincs 200kilóm egy rendszerre.
NEM
Lehet,hogy hülye kérdés,de meg lehet állapítani egy R6 hiteles km állását?
Szia Tamás!

Csere max 300ezerig!

Sannyi
elcseréljük?megpótolom
Sziasztok!

Fájó szívvel de árulom a mocim!
Vkinek ha kell egy megbízható, leinformálható. rendszámos
R6R kevés km-errel!

http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Sannyi
Nagyobb hütövel,mas cirko rendszerrel
En töle hallottam ezeket,h mik ezek fogalmam sincs
Ok!Köszönöm!
nekem is van még egy blokkom , csak hengerfejem nincs hozzá ... lehet érdemesebb lenne ezt is meg csináltatnom , és úgy eladni .........
Egy szekszárdi gépműhelyben csinálták ...
25-30 körüli árat mondtak elsőre, azért lett csak 50 , mert kellett készíteniük hozzá egy speciális befogót , mert ugye ha a blokkfelet leteszed egy asztalra , akkor nem merőleges a hengerek síkja az asztalra ....
majd kikeresem a céget és megírom ...
Ha megkérdezhetem ki csinálta?Mert akkor lehet a régi blokkomat megcsináltatom.
TÖKÉLETES ....!
Ha a motorkód ugyanaz akkor nincs probléma,sajnos nálam ez utólag derült ki és más évjáratu került bele aminek persze más a motorkódja.Neked mikor hüvelyezték,semmi problémád?Engem mindenhol lebeszéltek mondván ha vékony perselyt tesznek akkor az reped,ha meg vastagabb a persely akkor kevés fal marad és akkor az törik ki.
Én tudom ezt ....
az meg már nyűgös a szám miatt , nem ?


Nekem 50000.-ért meghüvelyezték ...
Szerintem semmivel,a bontós anélkül, hogy mondtam volna,már tudta miért keresek blokkot.Tipushiba,nagyon elvékonyították a hengereket.
Szia!
Nekem is a blokkal van egybe.
a nem megfelelő hűtés miatti hüvelyrepedést , hogyan lehet megelőzni szervizeléssel , meg törődéssel ? ? ?
de R6-on nem tudsz hengersort cserélni....
Nekem van egy haverom,akinek 04-es R1-be 67000km van,ja palyamotor az elejetöl fogva,es hasznalja nagyon.KITUNÖ allapotban van,hibatlan.
Szerintem meg azon mulik h ki hogyan szervizeli,es törödik a motorral.
pontosan ....