Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JA az ulespupod megveszem ha eladod
Nem forditva?
persze h visszaestek,nagyon sokan nem is cserelik inkabb jarnak a regivel.az autokrol meg ne is beszeljunk..
Remus a dob.Kis kellemes hangú!Elől +1,hátul,-1.Azt hiszem
H szol a Shark kidörentöööö?
Szep egyebkent.milyen fogaskerekek vannak fent?
félelmetes módon visszaestek a motoreladások! szinte alig van pénze az embereknek most is néztem auto hirdetéseket már most 20%al olcsóbb némelyik amelyik eddig fixen tartotta az árát ... a motorokról ne is beszéljünk!
Gyöngyös,itt megtalálod a hirdetések között.Idén már ugysem lehet motort eladni.Ugyhogy ki is jelentem ebben a hónapban
Hol laksz hevesben?
Mennyiert akarod adni,ha publikus?,van egy haverom akit esetleg erdkelne,bar szerintem az iden mar nem.
Nem,még.Az a baj hogy alig használom.Kár érte.Idén ha mentem 1500km-et sokat mondok.
motorral nagyon vigyazni kell,minden nap van valami motoros dolog sajnos ,motornak es fejnek nagyon egyben kell lennie.
gyertek,en benne vagyok
1x voltam már itt autóval..... Motorral is tervben volt / van
sikerült eladni a vasat?
willhaben.at
Csinálni kéne egy közös túrát nemde?
motorrad.at
1000ps.at
nem nem olcsok.egyaltalan.
Na ilyen utak vannak felfele a Glocknerre
Amúgy Ausztriába olcsók a használt motorok? Tudsz esetleg vmilyen oldalt? Unokatesóm nézne motorokat külföldön.....
Én meg mentem egy kört akkor
emlekszem ra vazzeggg mentem haza Salzburgbol,a kocsin teli gumi,es olyan meleg volt mint allat,kurvara nem tapadt a gumi
na akkor mar Nov 1-re mehet a Rambesz.
Tudom, nekem is 2 hét volt
Amúgy! Úgy hallom, hogy csendesedik a motor.....alacsonyabb fordulaton már nincs az a visító hang. Remélem még halkul!
de neki csak különbözetit kell tenni! egy rutin egy forgalmi és kész... nekem két hét volt