Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haliztok! 2003 -as R6 ot szeretnék venni 56000 km van benne. Mire kéne odafilgyelni? Mit érdemes megnézni rajta. Állítólag csak túráztak vele(bár ezt nehezen hiszem) de a km legalább valós... 2004 -es GS 500 amat számolnák bele 255e kéne ráfizetni! Szerintetek megéri? Előre is köszi!
jogos... nemszóltam
szerintem meg mar mindegy ha 600-ast veszel h fz6 vagy r6.a z 750 egy nyomatekosabb naked,ami eleg jol teljesit.
Jogsi akad. Eddig csak egy gsxr 600k4 el mentem. Tényleg nincs nagy motoros múltam.
Mindenki azt mondja inkább fz6 vagy kawa z750. De nekem meg nem tetszenek a csupasz motorok
jogsid meg van mar?
Motoroztal vele mar?
Inkább 8
Nyugodtan vehetsz,csak ne hasznalt 10ezer felett
Sziasztok szakik előre is bocsánat a kezdő kérdésekért de a motorozás anno nálam megáll egy simsonnál. Tehát nem kötött le. Most elkapott a gépszíj hogy szeretnék venni egy mocit. Nagyon bejönnek az R6os yamahák. Pénzem az relative nem sok. Kb 8-10 éves mocit tudnék venni. Érdemes belevágni egy ilyen korú mociba vagy hanyagoljam ? Többen azt mondták kezdésnek ne vegyek ekkorát. Vagy valami túra mocit. De nekem azok nem tetszenek.:(((
Nem száguldozni szeretnék meg pályázni hanem társakkal motorozgatni.
A naked meg a burkolatlan motorok nem tetszenek ez a baj.:((
Segítségeteket köszönöm egy kezdő motoros )))
Mi a közös egy odaégett pizzában, egy megfagyott sörben és egy nem kívánt terhességben?
- Mindegyik esetben volt egy idióta aki nem vette ki időben
A lányoknak kétszer kell bizonyítaniuk, hogy már nagyok: amikor leszoknak a cumizásról és amikor vissza...
- Főnök! Meg kellene emelni a fizetésemet, mert már három cég is érdeklődött utánam.
- Na persze, és milyen cégek?
- Az áramszolgáltató, a gázszolgáltató és a vízszolgáltató
Felszámolom 400db-os motorkerékpár prospektus gyűjteményemet. http://www.vatera.hu/listings/...
Hi mindenki ! Ha valakit érdekel van egy bal oldali ,első javított lábtartókonzolom R6-ra (2003-2005 ). Kis pénzért! Képet tudok küldeni róla.
Szia Rambo!

Nekem van egy eladó plexim! Zero gravity, Fekete, bubis!
Csörögj rám ha kell! Tel.: 06306800653

Üdv! Sannyi
1X volt a mociban valami racing verzió (sajnos konkrétabban nem emlékszem). Előbb elkopott mint a vele egyszerre cserélt hátsó gumi! 3 pályanapot se bírt. Olyan szinten nem számítottam rá, hogy meghúzta a tárcsámat. És nem is fogott úgy mint a gyári. De ez egy tapasztalat és 3 éve volt.
miért nem jó az ap racing? csak mert épp most indultam beletenni:):)de akkor lehet megvárom mit írsz és csak utána megyek:)
mivel kicsit érintett vagyok a fékbetét témában sajna meg kell erősítselek ... pár panaszom nekem is volt tavaly az XRACra... mondták h kurva jól és bikán fogott meg jobb volt mint az előző keverék de egy pályanak kuka...
Nincs mit.
Köszi a sok infót!
Tied a döntés.
Tudom, múltkor is láttam körözni.
Motorgumik topic. Keresd Briant. Ő postáz is és nem átbaszós fajta. De ha még is gondod van meg tudod keresni a ringen mert nem egy arctalan nethuszár.
Hmm...csak Én nem biztos h megyek még....postázni is tudják esetleg? mondjuk jó lenne látni.