Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet hogy hülyeség , de a gyűrűk benne vannak ?
nem túl lazák a görgők a csapokon ?

azt már gondolom megnézted, hogy bele ér -e valamibe , és azt a hibát kizártad ...
Jó hát....tökéletesen illeszkedik. 525-ös a lánckerék és a lánc is.
neked jó a lánckerék a lánchoz ? ? ?
mert olyan a hangja , mintha nem illeszkedne rendesen ....
Így van ahogy írják....de a gyári 525-ös amúgy. De neked a képen 2008-as R6 van nem?
De látom már megelőztek a megoldással.
Hi! Azért készült ennyi változat ,mert ha megnézed mindegyik kép bal sarkát más fajta láncvastagsághoz(erősséghez) vannak optimalizálva.
Ha a kép bal alsó sarkát nézed, már meg is kaptad a választ... Különböző méretű láncokhoz valók
Sziasztok. Ezeket a fogaskerekeket találtam 2007-es R6-hoz.Miért készült ennyi változat?
Természetesen a hátsó is jól van felrakva. A gyári lánckerék 16-os. Ami most fent van ez 15-ös, csak rosszul látszik a képen. Holnap goo szerelő és majd kíváncsi vagyok mit mond....ha Ő se tud jobbat max megyek vele még párszáz km-ert hátha halkul.....
Megnéztem a műszaki rajzát a lánckeréknek a típusszám alapját, ezt nem lehet rosszul felrakni. Olyat még nem láttam, hogy a hátsót fordítva rakta volna fel valaki, de ha már ennyit beszélgetünk róla érdemes vetni rá egy pillantást. Természetesen a mart oldalnak kell kívül lennie.

Ha az is jó, akkor nekem nincs több ötletem.

Egyébként a gyári lánckerék 17 fogas elől? Mintha azt írtad volna, hogy leáttételezted én meg úgy emlékeztem, hogy a gyári 16-os, amit feltettél szintén
Mondom....meglazítottam, lógott nagyon mentem úgy egy kört és ugyanaz a hang.
amúgy új láncszettnél valóban előfordulhat ilyen hang mivel a lánc görgői még nincsenek megnyúlva szorosan illeszkednek! De így a videón keresztül nagyon olyan hangja volt pedig mintha szoros lenne a láncod!
Amúgy már hívtam a szerelőmet és azt mondta, hogy normális, hogy hangosabb....na de ennyire? Kíváncsi vagyok mit mond rá....
Fasza... ráált rendesen a fülem, most nekem is... Remélem valami értelmes infót kapsz holnap és nem azt hogy "gyújtsd fel"...
Most ráállt a füled mi? Amúgy most mentem egy kört délután....egész jó volt egy darabig, mintha halkabb lett volna mint tegnap. Aztán jó 15 perc után megint hangoskodott. Holnap megyek szerelőhöz ha lesz időm.....Az létezik, hogy egy idő után halkabb lesz?

Lényeg: lazítottam a láncon.....kibaszott laza volt, de úgy is ezt a hangot hallottam....semmi változás, úgyhogy visszaállítottam az optimális láncfeszességet. Úgy is maradt a hang. Ugyanaz....

Csináltam képet az első lánckerékről:
Bazdmeg, mostmár én is hallom az enyémen! Persze nem ennyire durván, de valami minimális nálam is hallatszik...
írd meg mire jutottál :)
Sziasztok!

Kellene nekem az R6-ra (2008), használt pályaidom szett vagy csak egy fekete faridom. Van valakinek esetleg jóáron?
Kár, majd írd meg, hogy mi volt a baj
Köszi a sok segítséget! Délután nekiugrok a témának.....remélem még időm is lesz rá. Szép napot nektek!
Ugyanannyit lóg, mint az előző lánc. De majd most még lazábbra veszem.
jönnék ha nem melóznék
vaze most olyan lazára állítom mint egy cross motoron
Szerintem a probléma az amit mondtam, ha leellenőrzöd akkor kiderül, ha nem akkor mehet tovább a találgatás vaktában.
Ha egyáltalán nem értesz hozzá, akkor gyere ki a ringre péntek délután és megnézzük.
Nem az nem én voltam. Nekem most egy 999 van.