Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Körfa!

Nem kaptam meg a választ!
A lefelé fordított újjacska pedig kérdőjel lett volna csak benéztem!

Üdv!
hali , meg van még a fekete üléspúp ha érdekel írj egy telószámot az emailemre (gixer02@freemail.hu) és visszahívlak a mai nap folyamán
hi
Meg,valaszt is kaptal nem?
az ilyen lefele forditott ujjakat meg nem annyira csipem Sannyika.
nekem BMC sportlégszűrőm van és tökéletesen megvagyok vele elégedve. van hozzá spéci BMC tisztító szett (Tisztító folyadék + Olaj spray) egyszerű vele a takarítás és kárt se tudsz benne tenni...
Pipercross tisztító szettel.
milyen cuccal tisztítod a szűrőt?
Szia Körfa!

Emil átment?

Sannyi
Elhiszem. Hát ameddig valaki nem tud tényekkel meggyőzni, hogy sz@r lenne a pipercross, addig nem cserélem le. Eddig Ago nem vert át, sőt sokat segített dolgokban, ezért bízom a tapasztalatában és tudásában, amikor a Piper-t ajánlotta.
Köszi
De abba is gondolj bele, hogy versenygépeknek sokkal kisebb szűrésre van szükség, mert teljesen más körülmények között vannak használvi. Szinte minimális kosz, por az, ami ott éri a szűrőt. Nem vitatkozásképpen írtam, csak nekem jobban bejött a K&N.
Szerintem igen, mert mondom, többször le és feltettem már (tisztítás miatt) és mindig tökéletesen felpattan és jól zár.
Akkor ezek szerint csak az enyém volt méret hibás?
Pöpecül illik a motorba a Piper és teljesen meg vagyok elégedve. Kb. 2200-2500 KM-ig észre se veszem, hogy tisztítani kellene. Feltételezem, ha versenygépeknél megfelel, akkor az utcai gépeknek se lesz baja... ezen a szinten nem hinném, hogy egyik szűrő jobban szűri a levegőt, mint a másik.
ok megnézem
na az jo.
Septemberi motorrad ujsagban lehuztak a Kawat pedig rendesen .h miert szerintem öksem tudjak.olvasd el
Én is használtam és hibátlan volt.
vazzegggg
a busások a seggemet nézik
Nekem is volt 2ben mar,de azt mondtak h ez a masik is kurva jo,bar itt senki sincs elalulva tole.
Maradok a Kn-nel szerintem .
Milyen lett a Kawa a pc5el?
hello körfa

csakis K&N..minden motoromban volt, hibátlan
arban a Kn olcsobb mint a pipercrosssss.
Kn 19.900
Pipercross:22.900
kösz.
en is a KN-re gondoltam.
ja megveszem a ulespupod ha eladod ?
Nekem volt K&N és BMC a régebbi motoromban,onnan látom a különbséget.Ennak a kettőnek szerintem jobb a szerkezete ahol a levegő átmegy,jobban tudja tisztinani.A Pipercross az sokkal egyszerübb.Nekem még a mérete sem volt 100%-os.Többet soha nem fogok venni az tuti.
Nekem volt BMC-m, KN cseréltem, szerintem ettől jobban semelyik sem szűr. Valahogy minőségesebbnek tűnik mint a többi, igaz árban is legfelül van, de bízom benne, hogy hosszú távon jobban kíméli a motort.