Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor nem, de pl. karácsony napján 25-én 25 fok volt 2008-ban
ja 2hete vasarnap felvittem a csajost a Glocknerre mert mondta h meg nem volt.ok,en mar 20x de menjunk.zell am se 29fok,a penztarnal mar csak 23fok 1120m-en.majd fent a tetön mar csak 11 fok volt es huvos szelt fujt.
november közepen mar nem szoktak motoros idök lenni nem?
te akkor motoroztal meg novba?
ha jol emlekszem 1.8-ert vette a o6 gyartasu 08forgalomba h. R6-ot,ugy h az iden mar sokat szerintem motorozni nem fog vele.
jogsi meg nem lesz meg november elött,akkor meg mar majdnem h mindegy ,es csak majd.
Nekem anno 10.30-án járt le a 2 év 11.13-án már megvolt a városi vizsgám is
Igen! Erre vigyázni kell! Én is mondtam neki, hogy nehéz lesz kibírni.....Én a helyébe leadnám valahol a kulcsot A hideg aszfalt nem játék......még ha 25 fok van akkor se.
hát aztmondta az oktató akivel beszéltem hogy 2 órát kell menni rutinon meg 4-et városin..max a viszgaidőpontok miatt fog csúszni a buli
1het alatt meglesz ?te sem gondolod komolyan....
nem-e? októberber közepére meglesz a jogsi ...akkor még lehet motorozni , legalábbis remélem
Te akkor minek vetted meg meg az R6ot ha az iden, te azzal jogsival nem fogsz mar motorozni...........
Nem sietted el kicsit?Telen lesznek majd szep akciok ammmmm .
Paintgard.hu
Miskolc mellett tudom hol csinalnak,de az neked nem annyira lenyeges..a neten ha ranezel,ott ki lesz irva ki forgalmazza,es csinalja.
ja, googleban megtaláltam ! látom van külön tank védő fólia 10 ezerért....majd felhivom őket aztán rendelek szerintem
á, október 8.-án lesz 2 éves az A1, akkor kezdhetem a különbözetit...már a hajamat tépem

Tudsz adni valami linket ahol olyan fóliát lehet kapni? vagy papírbolt?
paintgard vedöfolia,nekem a kocsimon,es a kawamon ez volt.nagyon jo,es elerheto aron van .
Meg van mar a jogsid 'Rambesz?
Ahoy

A tankra kellene nekem valami átlátszó védő fólia, a combom és a tank közé, mert az r125ön faszán elhalványúlt 1 csíkban a festék, ahol a lábam volt..(bőrruhában)...nem akarok ezzel is igy járni, tudtok valami speckó védő fóliát ?
Yamaha szakszervizbe dolgozott. Csak ma sem volt időm....jövő héten meg nem leszek itthon. Úgyhogy most hanyagolom.
Szia Tommy!

Komplett cseréltem! Most a hátsó vmi más márka az első Jt a lánc
RK 525-ös.
Tipp volt hogy esetleg rosszat adtak!
Vkit kérdezz meg ott a környéken mert kár lenne szétb@szni a láncot. Biztos van vmi jó szaki a környéken!?

Sannyi
nem baj, Kösz h megnézted.
De Te csak első lánckereket cserélted, vagy komplett lánc + első, hátsó lánckerék? Meg lett nézve, van rajta egy szám sor és ehhez való a lánckerék.....
Szia Tommy!

Nekem is JT van fent de én nem hallok ilyen hangokat!
Felvetés képpen: amikor én vettem fogaskereket a 2006-os évjáratú
R6R-hez akkor minden áron az előző típusét akarták adni mert ugye azt is gyártották még 2006-ban!
Viszont ha nem ez a baj akkor vedd le az első fogaskereket rakd fel
a régit(ha hozzá lehet állítani a láncot) és ha azzal nem csinálja akkor az a sz@r!

Üdv!

Sannyi
elfelejtettem....

de most reggel megnéztem, és nincs egy darab sem ....
Aya sikerült utánanézni az idomcsavaroknak?
Nem ér bele semmibe....ott fut ahol futnia kell.....és véleményem szerint síkban is vannak a lánckerekek. Holnap szerelő, ha lesz időm...
Remek .Köszi a segítséget.Ezt nem is néztem csak azt figyeltem ,hogy különböző a kialakításuk és van köztük olyan aminek nem középen fut a fogazat .
egy síkban van a két lánckerék ? nem ferde valamelyik ?