Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kerd el a szrvizkönyvet ha mar szervizbol veszed,es nezd meg sokat elarul rola,hany tulaja volt stb,szervizek hol voltak?
Nálad is ilyen "búgó" hangot adott ki gyorsításkor?
Új lánc+fogaskerék minden új. Nincs túlfeszítve.
rossz lancbeallitas lehet,nalam is volt,akkor lazabbra vettem a Z-en.
szep.probald ki,adjak hozza a gyari dobot.döntsd el.vedd meg.
esetleg túlfeszített lánc?
Nem hiszem, mivel csak gyorsításkor jelentkezik......
lehet jobban felfekszik a lengővillánlévő láncvezetőre?(-asszem ez a neve-) és ahogy azon súrlódik attól lehet a hang
Hahó! Leáttételezéstől hangosabb lehet a motor? Amolyan búgó hangot hallok.....ami régen maximum mondjuk 6.-ból való fokozatos gyorsításnál jelentkezett alacsony fordulatnál.
vegyél R6ot... aztán ha nem sikerül kordában tartani magad úgy is olvasunk vagy hallunk felőled, hogy bekövetkezett a Crash...
Hali felteszem. De aza helyzet hogy vicces a dolog... Holnap mentem volna érte erre felhínak hogy aza helyzet hogy eltévesztették az árat.
Nem 255e -t kéne ráfizetni hanem többet mer a GS-t 500e ért számítják. A R6 meg 870e ért van hirdetve.
Szombaton beszéltem a faszival én mondtam van rá 220 am- ő aszondja 270 a legalja. Mondom jó 240. Aszondja még nem tudja. Majd felhív. Később hívott aszondja felezzük meg a különbözetet. Mondom ok akkor 255. Jó. Ma meg ez van....
miert nem motoroztal vele?
vagy h nem lattad ?
tedd fel az r6 kepeit,es megnezzuk ha tudunk segitunk..
hello nezd meg az adatlapomon az enyemet az is 03 as es milla alatt adom extrakal ha erdekel es asszem 26e van benne de nem biztos regen neztem mar de biztos 30 alatt van.
Valaki nekem is válaszolna...? :(
2003 motort 1millert kicsit vicces.mellesleg ne hallgas olyan emberekre akiknek ehhez semmi köze magadra hallgas,es vegyel egyet,a neten ha nezzel 2004-esek injektorosak mar vannak 750töl
es jok is.a haverom 1millert a 2006-ost adta el kitunö allapotban 22000km rel,extrakkal.nezz a neten.a masik meg h a szerelo azt mondja h z 750,de r6 ne?ne viccelj mar,a Z nem sokkal lassabb mint a R6,mellesleg az r6-on sokkal jobb fekek ,futomu van.
Helló nézegettem kereskedésben mocit. 2003 májusi elvileg 28ezer km van benne de kicsit sokra tartották. 1 millára:(
A szaki azt mondta hogy ő maga ellen beszél de vagy fazert vegyek esetleg még honda cbr 600 f et, meg ha kiakarom magam nyírni azt egy mz vel is meg tudom tenni ha eldurran az agyam.
Neki anno a kezdő motorja egy ezres gsxr volt és még él. Ha minden fejben van akkor az r6 is kezes bárány szerinte. De ha nem pályázok vele akkor ,ő nem ezt választaná közútra hanem a fazert.
Szép a fazer is csak nekem nem tetszik hogy idom nélküli. Nekem nagyon tetszenek az idomos mocik ezért mondta még a hondát.
Meg szóba került a kawa z 750 is. Most megint ott vagyok ahol a part szakad. :))))
Haliztok! 2003 -as R6 ot szeretnék venni 56000 km van benne. Mire kéne odafilgyelni? Mit érdemes megnézni rajta. Állítólag csak túráztak vele(bár ezt nehezen hiszem) de a km legalább valós... 2004 -es GS 500 amat számolnák bele 255e kéne ráfizetni! Szerintetek megéri? Előre is köszi!
Sziasztok!

Eladó egy '00-es R6 idomszett, nem gyári festésű.
Sziasztok! R6 2002 re keresek lámpa,fejidom és bal oldali idom lehetőleg sérülésmentes és piros fehér a motor!Sajna elcsúsztam a kedves útépítők álltal kiszórt sóderen....Ezúton is szeretném nekik megköszönni....
sztem vidd el valakihez aki ért hozzá mert el lehet állítani ott ezt-azt
Miert ne kezdjen R6-al?
ha a feje a helyen van nem lesz gond .Adja meg a tiszteletett a motornak,es tenyleg menjen el egy motoros kepzesre.
Ha az R6 tetszik, akkor vedd meg! Ezzel is lehet lassan menni. Ha van elég józan ész, akkor nem lesz gond. Szép fokozatosan ismerd ki a gépet! Ha teheted menj el egy-két vezetéstechnikai képzésre, az is sokat ér!
2003 utániak közül érdemes válogatni, azok már injektorosak, nincsenek váltóproblémák, mint az első típusoknál és (sztem) szebb is.
Lehetőleg ne R6-al kezdj...
Sziasztok! Valaki írja le nekem lépésenként, hogy kell hibakódot törölni? Addig vágom, hogy a "Diag" feliratot kell előszedni. Utána hogyan tovább?

Ma (pár hónap után) rájött, hogy nincs benne Lambda szonda és a 24es hibakód sehogyse akar eltűnni...