Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó!javított,de jó.
ebben tökéletesen igazad van ... :)
kb ami mostanában kering neten Rossis R6 videó... ahhoz tudnám hasonlítani magam... profi minden aztán 86568986212. senik is körbe előz egy TS125el ...
Alapvetően nem érdekel, hogy más hogy motorozik. Tőlem mehetsz 3 percet is meg 2-őt is. Viszont a hozzáálláson tudok röhögni. Mert Te úgy adtad elő a dolgot hogy most 2:20 lesz elsőre és gumi, meg köridőmérő meg stb. Hiába mondtuk neked, hogy az elsőt csak éld túl. Aztán meg jött a nagy lelombozódás, hogy 3 perc. Közbe senki nem várt el tőled semmit. Fasznak mérted a köridődet elsőre?
ott a poén hogy Tibi imádja h pl engem a motorozási tehetségtelenségemmel baxtathat ...
amúgy elsőre 2:52 jött össze bár asszem az akkor a 600dik motoron töltött kilométereim körül volt...
2:37 amúgy a PB-m
ok.majd megnezzem mar a motort,es megrendelem a kiput.
kösz
De ki kell kötni.....azt nem Én csináltam. de sztem nem nagy dolog. Azt tudom h ilyen bowdenek ki lettek szedve és az exup motor meg ott maradt....h ne jelezzen hibát, szal dolgozik csak semmit nem mozgat
dehogynem baszogatnak,de ha van hozza eu papir ,meg benne a pecset akkor ennyi volt,es db killerrel mesz persze .Ezt vagom en is,de az exup szelepet nem kell kikötni?kawasakin ki kellett.vagy csak sima csere ?
OKés mi lehet megyünk vagy 5-en
Sajnos csak levágni lehet a katalizátort és egy összekötőcsövet rakni a helyére.....

Nem Én cseréltem, de azóta már raktam vissza a gyárit utána meg vissza a yoshit.....mert köcsög rendőr elvette a forgalmit és kellett vinni vizsgára

Osztrákba nem baszogatnak a rendőrök ha hangosnak vélik a motort?
kormány a gixxeréhez
akkor le kell kötni azt a franya katalizatort.Te cserelted ki?lehuzz feldug,rögzit?
miféle cucc?
Ha megjön osztálytársamnak a cucc akkor megyünk miiis...de lehet magam is felnézek még meglátom
Hy! Igen megyek 5 előtt indulok ha minden jól megy szal fél 6 körül elvileg ott leszek már.
ja szépen szól csak az a bömszli katalizátor elfojtja.....de jobb mint a gyári dob.
Tomi nem mész ma pihenő...?
Latom neked jozsid van,az is szepen szol nem?
Pont ezt nezzem most.jo a vidi.
jó az a leo itt van egy videó rendszerrel....kicsit durva

dob,katalizator marad egyenlöre,meg kell neznem ezt az exup szelepet is h hol is van ez,es h kell kiiktatni.lanc marad egyenlore meg jo,persze ha belemegy a gyari lanchoz a fogaskerek .
most is dobokat nezzek .Leo full carbon a favorit eddig.
Én is JT-t néztem....és csak dob lesz vagy ki lesz iktatva a katalizátor is esetleg rendszer?

Láncot milyet néztél?
Akra vagy leo meg nemtudom,Lanckerekböl szerintem Jt lesz,de majd meglatom meg,mi van a piacon ami jo
milyen kipu? és milyen lánckereket veszel?
Aprosagok
kipufogo,-1+2-es lanckerek,speedohoaler,kn legszuro,fem femkcso,teleszkop olaj szimering csere,elso telo sulyesztes,erösebb fekolaj.ilyenek.
Miféle átalakítás?