Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, majd holnap elviszem megnézetni, ha lesz időm. De így biztos nem hagyom, mert nem tudom elviselni
Hát igen. 20-nál írja,de az előző tulaj nem csinálta meg... Ettől függetlenül viszont tudom,h a motor megkapta amit kellett,mert ismerem az előéletét.Azért is mertem megvenni.

Egyébként tényleg elég durva hangja van.Elhiszem,h zavar. Nem nyírja el a láncot? Vagyhát vmi biztos kopik nem?
a lánc belső oldala nem kopik....nem is feszes....viszont ha csak megforgatom a kereket akkor is lehet hallani, hogy hangosabb. Talán idővel beáll, de azért még utánajárok ennek.
Bazze... ez nagyon gáz. Eleinte még élveztem a hangját, mert túrbós feelinget adott az egész, de szerintem rövid időn belül megbaszódik vlmi a súrlódástól... a lánc belső oldala nem kopik?
http://www.youtube.com/watch?v...

itt a videó.....várom a véleményeket.
Na csináltam felvételt.....kibaszott idegesítő h még azon is ezt a hülye hangot hallani.....majd feltöltöm és linkelem.
Nekem az FZ6 adott ki ilyen hangot, mikor kicsit túlfeszítettem a láncot, utána már sosem múlt el, de nem vettem észre rendellenességet a bárminek is a működésében!
Carlo Te voltál júniusban ActionBike napon S1000rrel?
Lánccsere után a gs -em is csinált ilyesmit. Azóta sem derült ki hogy mitől. Én valami csapágyra gyanakodtam. De már nemhallani. Elnyomja a vezérműlác hangja... :D
Ilyen visító turbo feeling Nem tudom definiálni....majd rakok fel kamerát, hátha lehet azon hallani.....
jah....nálam pl. 20.000nél volt már gyertya csere. Nem akkor írja?
Miert de milyen hangja van amugy?
24000km szervizbe gyertyacsere ,szelephezeg allitas,ventilator is benne van ammmmmm.
Akkor hol volt szervizelve?ßß
Sziasztok!
Nem tudom, jó helyen kopogtatok e a problémámmal.
2006-os R6R (gyári kék) színkódját szeretném megtudni.
Ha esetleg valaki...
köszi
Igen első képek amik fent voltak, a 3. egy hasonló ami fent van. Na majd ha lesz időm szétszedem annyira, hogy megnézzem mi hogy van fent.
Ha jól értem az első két kép a gyári lánckerék. Úgy emlékszem így nézett ki az enyém is (R6 2005).
A harmadik olyan lánckerék, mint ami mist van a gépedben. Úgy látom a képen, hogy ennek a másik oldala nincs síkban. Ha ez így van akkor az jó, ha nem akkor sincs gond, csak megfelelő alátét kell.

A kérdés, hogy melyik oldala van most kifel, illetve ha a két oldal egyforma, akkor került e alátét (távtartó) a tengelyre mielőtt felrakták a lánckereket.

Ha ezt le tudod ellenőrizni, akor gyorsan kiderül, hogy helyesen rakták fel, vagy sem. Ha nincs jól felrakva akkor 99,9%, hogy ez a hiba forrása.
Na most az a helyzet, hogy mivel nem ugyanolyan kivitelű a lánckerék mint a gyári...hanem szélesebb és egybe van öntve, ezért van ilyen hangja állítólag. De Én ezt hogy fogom megszokni

Itt van a gyári lánckerék. Illetve egy hasonló ami fel van rakva...ennyi volna a különbség.
Valaki nem tud vmiféle alternatív módot arra,h hozzáférjek a gyertyákhoz(ugyan nincs velük gáz,de most lesz 30.000 a motorban,és kicserélném,mert előző tulaj mondta,h még nem volt cserélve)? Nem nagyon van kedvem leszedni az injektort,és eddig (leszedtem a légszűrőházat) nem nagyon látok más ,módot,de hátha valaki tud vmi okosat,és csak én vagyok hülye hozzá :)
Haldoklik a Topik vagy mi?
Ebredjetek mar fel .
nyomjatok a vakkert
Nalam sohe nem volt ilyen hang.
szerintem semmi nem valtozhatna ilyen esetben.,ha csak lankerek csere van.valami minimalis kis dolog lehet,vagy lanc nincs jool beallitva,nem egyenes,stb.annyira nem ertek hozza.majd mond el mi volt a hiba.
Hmmm Én is, köszi a tippeket!
525-nél is előfordulhat. A szerelő is hibázhat, volt már ilyen a történelemben.
Kíváncsi vagyok mi lesz a megoldás
hmm Én úgy láttam, hogy mind2 oldal egyforma. Amúgy 525-ös lánc és lánckerék volt fent. Ugyanilyen méretűt vettem, csak elől -1 lett a lánckerék. Amúgy szerelő rakta fel....ért hozzá. De majd megkérdezem akkor tőle is, hogy mitől lehet?
Az első lánckerék mindkét oldala egyforma?

Pl, ha 520-ast raksz fel az 532 helyett, akkor más lánckerék kell és az eredeti méretezés miatt más lesz az első lánckerék két oldalán a távtartó, annak érdekében, hogy a lánc egyenesen fusson.
Ha ezt nem megfelelően rakja fel valaki, akkor nem egyenes a lánc, az adhat ilyen hangot.
OK! Köszi! Hajlok rá...