Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobban adja az egykereket!
Tapasztalat akartam
Van valakinek tabasztalata minusz 1 plussz 2es attetelel?
Attól függ melyik határnál vagy?
a magyartól 450km kb,olasztól 100-150 km.
Glockner Salzburgtól van olyan 130km szerintem.
Attól függ hol van az a határ :D De amúgy 400-500 km
Glockner egyébként kb milyen messze van a határtól? Nekem az osztrák határ kb 20-30 km,szóval ha nagyjából normális táv lenne,szívesen gurulnék arra egyet. :) (végre normális utakon...)
köszi az infókat.
én is ugy láttam h nincs gond,de olyan gyorsan felment h néztem egyfolytában.Bár megvételkor minden folyadék,ki lett cserélve,viz feltöltve.frankot karcoltam ma,csak kopik a lábtartóm
Nekem max 104 volt eddig városban,de könyv szerint 117-nél kéne már leállítani,szal szerintem nincs gáz.
Nekem városban 105-108 fok körül járt rendszeresen. 115-117-ig állítólag normális,no para, húzd neki...
Nem volt mérés Zorkán,a Mester nem jött a dynoval mert nagyon sokat akartak helypénzt kérni.Beviszem hozzá,ha lesz időm.
Szerinte,tapasztalatai alapján 104-108Le között van.Párat mért már.
Pc -vel, valami jó dobba,l olyan 120ig mehetne szerinte max.
Mellesleg mentem ma egy Glocknert,ami nem piti volt,nagyon élveztem az r6-al,de a vize felfelé 90-108 fok körül volt.
Mindenkinek ilyen ha keni neki felfelé hegynek,1-2-3,ba?
bar ahogy láttam a neten 117fokig nincs gáz.
Tapasztalat vkinek?
Üdv.

Keresek 2003-2004-es idomsérült R6-ot.
Nem számít ha le van harcolva, pályamotornak kellene.(azért nem árt ha egy nyomon megy ) A széria volna a legjobb. Ha valaki tudna ilyesmit, kérem küldjön egy mailt a yamahadriver@indamail-re.
Előre is köszönöm.

Üdv.: István
Sziasztok!

Keresek Yamaha R6R komplett első fékrendszert tárcsák nélkül! Lehet kompletten, vagy akár darabokban is, akinek van, kérem jelezze itt, vagy e-mailen!
Augusztus 25.-ig, határesetben 26.-áig kérném az ajánlatokat, utánna összeszerelésre kerülne a motor!

Baráti tisztelettel, és köszönettel: DJ Kölyök
Keresek 03-05-re hátsó ülést, sérült, szakadt állapotban... Ha csak a műanyag lap van meg, az lenne a legjobb... Szebb jövőt!
Sziasztok lenne egy két cuccom r6r -hez
http://www.kepesmotor.hu/lampa...
Zorkan
Csinalhatnal nekem egy fotot arrol a kipurol
.
Talán odaérünk még arra....Mi az utolsó 2:20-asba megyünk mert ez lesz az első alkalom.
utána nézek! Köszi.
Jutyubon biztos találsz megfelelő videót.
Őszinte leszek, nem nagyon szoktam tiltáson pörgetni, ezért nem figyeltem meg, hogy mennyin van... de meg fogom nézni. Mostmár idegesít, hogy rosszul állítottam be a lámpát (amit igazából ritkán is használok ).
Na hát akkor valós 16 000-nél szabályoz azt meg csak tudod, hogy szabályzáson mit mutat a fordulatszámmérőd.
Kb. 14400nál van a csúcs és 15800nál zuhan meredeken 16000ig.
Ha meg van a görbe akkor simán leolvashatod róla. Hol van vége?
Vazze neked van igazad! Ezt jó volna megtudni... bár szerintem ha 17-nél 16-ot forog, akkor kb 15500-nál forog 14500at!
Bár nem innen vagyok de én megyek. Délutáni gyors csoport.
Holnap megy valaki innen Hungaroringre?