Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia szia megtened hogy elkuldod nekem is.
csaba.nyitrai@citromail.hu ra elore is koszi nagyon kene mert parazok h meg......nak miatta
Ugyan nem sok mindenkit ismerek(azaz igazából senkit sem) innen,de szívesen mennék egy közös gurulásra. :)
háde háde háde én igen ugyhogy felőlem akármikor csapathatunk egyet mondjuk most hétvégén? valaki valamerre? UGYIS SZOKNOM KELL A GÉPET ÉN MINDENKÉPP MEGYEK VALAMERRE HOGY NE BÉNÁZZAK ANNYIT
Én már nem szervezem, senki nem jelentkezett az eddigi felhívásaimra...
zszolee(qukac)gmail.com

Előre is kőőőőőszi!
Szia!
Nekem van műbizonylatom, adj légyszi egy email címet és eélküldöm.
nem kéne "szezonzárás" előtti gurulást tervezni?
NEM kell "E" betű (kérdezd Pohit ha nem hiszed), csak a műbizonylat a fontos. Ha valakinek van műbizonylata Akrához, scannelje be kérem és küldje el nekem. Vendégem valamire cserébe, ha találkozunk!
Bazdki, nem irigyellek! Rohadtul nem. Ide esőt, frontot meg minden szart mondtak és közben rohadok bent a kurva melegben, mert úgy intéztem, hogy dolgozzak. Egyszerűen ezek a hülye meteorológusok, 1 napra előre se bírják megmondani a frankót...
van esetleg valakinek olyan akra dob a mocijan amiben van e betu meg valami szoveg mert azt szivesen belegraviroznam az enyembe mert azon egy gramm betusincsen es nem akarom h ezert megbuntessenek
En bator vagyok,de a haverom 1000-es Qvadjaval megyek inkabb,ami a garazsomba all
Az majdnem 7 pénz, az rengeteg egy sérült ülésért!
Köszi, üdv:B
Szia,

Csak a hátsó 5000+posta...,,Sérült,,

Üdv,
Szia!
Csak a hátsó ülés? Sérült, vagy ép? Mennyi lenne a matek?
Köszi, üdv:B
ha bátor vagy akkor nem
Szakad a Ho nalunk,szerintem az iden ennyi volt a motorozas
Na srácok ezzel a hétvégén cirka 1000km el a hátam mögött most a gép előtt mindjárt beszarok a gixikém csodásan müködött remélem hamarosan gurulhatunk együtt is skaccerok
Ok, azért köszi!
Igen, akkor én voltam!
Jó a kérdés :D de nem mociruhában voltál ha jól láttam vagy nem láttam minden olyan gyorsan történt az r6r eket csak pillanatra lehet látni mindíg mert gyorsak
Szia,

Nem jó hozzá....
Csak mert nem tudom, jó lenne e a fordított villáshoz. Utánanézek, aztán írok majd
Szia,

Nekem a 2004-es R6 hoz van villahidam ez nem sérült.

Üdv
Az alsó villahíd különbözik a fordított telóson és a hagyományoson? Vagy neked melyikről van az alkatrészed?
Sziasztok!

Pár apróság olcsón eladó.
http://www.kepesmotor.hu/teles...