Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok.sok sikert hozza.
en is most keszulok kis atalakitasra a motoron .
mert hangszerek az ősök és szeretnek ciceregni meg ilyenek Őszintén? Fogalmam sincs :D De már múltkor jól kitárgyaltuk itt h mindenkinek zörög vmi....
azt mitől ?
minden yamaha zörög
Tomi a te motorod alapjáraton nem "zörög" vagy rezonál vagy mit csinál onnan az eleje felől ?
Igyekszem, jövőre jobban beleásom magam ha minden jól megy!
Jo volt ez elsore nagyon is.
ha a feket is hasznaltad volna,akkor sokkal jobb lett volna.
Csinaltasd meg a -1+2 es akkor sokkal jobb idöket fogsz menni
A masik meg ez a masfel ora,meg a bolyazas egy nagy kibaszas szerintem.
ok.köszi.
Amúgy azt a kört pont akkor sikerült teljesíteni mikor direkt mértem még köridőmérővel is....szal akk próbáltam odakoncentrálni.
Igen ebben az etapban ilyen időket mentem, sőt volt h 2:40 volt. De volt az utolsó etap amikor egyszer mentem 1:24-et talán. Csak azt nem töltöttem fel mert nem ment előttem senki... Bár érdekes, hogy akkor meg még fel is tartottak 1x abban a körben.

A féktávval gondoltam, hogy gondom lesz....igazából a pálya vonalvezetését már nagyjából ismertem mivel szimulátoroztam sokat. Az a baj, hogy hozzászoktam utcán, hogy így fékezek.....hosszúakat meg motorfék stb....azt is rosszul csináltam, hogy ált. lógattam a fejem és nem azt néztem hova megyek hanem magam elé....ez is utcahatás a szar utak rászoktattak.....át kell álljak, de remélem belejövök idővel.
Hát bár én a videón 2:30-as köröket láttam de a bójázott pályán az nem rossz idő pláne elsőre. És nagyon tiszta köröd sem volt. Ahogy néztem a kanyarokkal nincs gond meg az ívek is egész jók. Talán a féktávokon csiszolhatnál egy kicsit mert a hosszú egyenesek végén nem is nagyon fékezel. Inkább csak elengeded a gázt. A helyedben a délelőtti 2:15 feletti csoportban próbálkoznék legközelebb.
jah látom videó Remélem, hogy tudok még jobbat
miből gondolod?
Mondjuk az enyém nem pont ilyen, mert Én aszem 18e-é vettem vmi kifutó plexit....de elvileg ez is bubis és "füst" színű
2 pályanap múlva mehetsz a középső csoportban.
köszi
Há mer, hogy mersz ilyet kérdezni? (Ez lett volna a poén).
Oké csak így ezekből nem értem a viccet
Ez tabu téma. (Csak viccelek).
Szia Tomi!
A plexi ami a motorodon van, azt te tetted rá vagy már igy vetted a motort? ha te vetted, akkor hol ?
Milyen időt mentél elsőre?
Szia! Nagyon szuper volt az ára télleg húzós bár nekem inkább az utazás visszatartó erő....Tolna/Baranya határról kell felmenni 1.5 órára...

Főleg úgy húzós szerintem, hogy az utolsó csoportba ahol a kezdők (Én) akik először mennek pályára 1.5 órájuk van egyben! Más csoportok mennek 20 percet utána pihennek amíg a másik csoport megy 20 percet.....Vagyis nekünk az 1.5 órába volt a pihenés is és alapba nem tudunk ugye gyors köröket menni így keményen tudtam 15 kört teljesíteni mivel utolsó 15 perc le lett fújva baleset miatt

Ezt leszámítva nagyon nagy élmény volt! Igazából Én megpróbáltam inkább 2 kanyart várni ha volt olyan előttem és inkább ott előztem.....mert Én is féltem, hogy összeakadok valakivel. Sajnos a végén volt egy baleset, de ez benne van, igazából a mögötted lévőnek kell odafigyelni Te Neked csak saját tempóban motorozni.

Csináltam egy videót ha érdekel: http://www.youtube.com/watch?v...

Nagyon szeretnék még menni, de nekem ez az 1.5 óra egyben nagyon kevés.....Gyorsulni kell és akkor talán kényelmesebb. De legjobb köröm is csak 2:20 körül volt mondjuk elsőre talán nem olyan gáz....utcai gumival gyári áttétel stb.

Egyszer mindenképp érdemes kipróbálni, utcához képest ég és föld!

Áttételezést Én is tervezem! Nekem azt tanácsolták előre max -1 és inkább hátul növeljem.