Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva! igen veled találkoztunk! :D Ketten voltunk a motoron ugye?
nem csak Tommy barátunk nem lesz egy hétig hanem ma estétől én sem....
legyetek rosszak... jó motors időt kívánok nektek...
én pedig:
http://youtu.be/L_w-morE71Q
Szewa! Tegnap veled "találkoztam" a pólusnál én mentem kifelé a parkolóbol te meg befelé? fekete gixi voltam
andraskorosi@freemail.hu
Szia Körfa!

Küldenél egy emilcímet hogy hova kűldjem a képet az idomról?
sanyil@freemail.hu-ra

Sannyi
hat jah.
kicsit atalakitom a gepet 2012-re.aztan ha bejön megmarad.
Szerintem is azzal jobban jársz. DannyR6 is így csinálta, utána vett hozzá egy QS-t...
tudom mar mondtad,igy megeri,viszont az uj plussz a belöves,ugy nem is eri meg nekem sem,amig hobby motoros vagyok.
nezzek egy jo Pc majd.
Borzasztó jó áron vettem használtan, nem volt kérdés számomra. Eddig csak pozitívumokat tudok elmondani róla, mert a kipörgésgátló egy isteni találmány! A gyorsváltó kapcsoló meg előbb utóbb megoldódik... Újonnan, nem vennék Bazazzt, mert rohadt drága... annyit nekem nem érne.
nemtudom nekem azt javasoljak a profibb barataim,h pc-t vegyek,es ha esetleg szuksegem lesz a ´gyorsvaltora,vegyek hozza extra,több ismerosom is minimalisat szopik Bazazzal most .javithato,de 3het mert rendelik stb stb.
De csak Agonak nincs most raktáron... garis... viszont akkor is idegesít, mi a fasztól száll el 2 hónap alatt egy vadi új...
es nem lehet vele valamit csinalni,cserelni?
Bazzaz minden fasza csak a 2. gyorsváltókapcsoló szart be... ez van... szopás.
mi van a Bazazz-al,minden ok mar?mi volt vele?
en is gondolkodom rajta h veszek,de lehet h csak Pc teszek be.
Akkor megint ott vagyok, mint tegnap... csak drága gummát kell vegyek...
Ezek a gumik nem öszi,es teli motorozashoz vannak gyartva.
szerintem nezz utana a neten,biztosan talalni fogsz olyat ami erre is alkalmas.egyebkent a dunlop sportmaxx,nem roszz gumi csak a nagyobb dönteseknel kell vele vigyazni.
Beszéltem Brian-el. Kicsit most elgondolkoztam a GP gumin, mert ez ugyebár verseny gumi. A tapadása hidegben erősen kérdéses, én pedig pont arra veszem, hogy ősszel/tavasszal, kora télen még ameddig nincs hó tudjak motorozni. 99%-hogy egy Med/Soft első és egy Medium (3komp) hátsó gumi lenne, de kérdéses, hogy most nem e leszek ugyanott hideg időben, mint a mostani gyárival?!
OK, köszi!
Endurance...
Igen, én is beszéltem vele... a közepe mindegyik hátsónak 99%-os és az a része az amit én igazán használok... ha az oldaluk 80%-os nekem tökéletes. Kicsit meginoktam a Dunlopban, elnézve milyen szar a gyári gumim, de akkor ha azt mondjátok a GP jó, akkor fasza. Milyen keveréket vegyek?
Nekem is Brian küldte, nagyon korrekt és segítőkész volt, pedig aztán kérdeztem tőle én is eleget. Csak ajánlani tudom!
Köszi mindenkinek a válaszokat. Brian árul GP gumit... fele árban... lehet azt fogom választani akkor.

Más: Túrásodott a gép a mai napon (leszerelhető természetesen). http://www.sportmotor.hu/motor...
Mostmár jöhet az EU túra!
Nekem D209 van fenn elöl-hátul és maximálisan meg vagyok velük elégedve. Előtte Corsa III volt fenn, de annál szerintem sokkal jobb.
Én is a D211-et néztem következőnek, egyenlőre ez is remekül szuperál ezt a szezont már kihúzza.
nem mai gumma...

Én a D211Gp E keverékben-t javaslom... közepével kurva sokat ellehet menni tapadása pedig olyanh csak na... még olajfolton keresztül motorozva sem mocorog