Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fz6-on 2004-től ugyan az a tárcsa van mint a te motorodon, szerintem.
Majdnem ingyen! Nem csak ezek maradtak meg!
Ennyi reklámmal ingyen van?
Hali van még egy pálya idom garnitúra R6 hoz ha érdekel valakit csörögjön!06203895969
Hali ha valakit érdekel egy láncszett 5-20as akkor csörögjön ja meg egy akra karbon rendszer 2004-2006 R6ra valo!06203895969
Koszi, akkor magsm is megtudom csinalni. :D

Hetvegen vmerre van kedved menni?
Valaki esetleg nem tudja hogy az injektoros fz6 elso fektarcsai jok e az en 2003 as r6omra mert azt tudnek jo arban szerezni nemetorszagbol csak nem merem megvenni amig nem biztos mert sok helyen utana olvastam es valahol azt mondjak jo valahol h nem
Szabin vagyunk ezért nem vagyok elérhető.
Pihi van mindenkitől "elzárva"

A karokat simán ki tudod cserélni,
mindkét karnál egy db csavar van, ennyi,
egy tizes kulcs kell hozzá semmi más
Nekem is meg kell mérni, mert kicsit beráz ha nagy tempóról lassítok és nem kellemes.
Estét mindenkinek!

Pók nem látlak mostanában Skype-on, minden ok?

Mennyire kell agysebésznek lenni, hogy lecseréld a fék és kuplungkart? Sok a macera? Nagyon le kell bontani? (szerintem szerelő lesz belőle... )
igen sajna a balos tarcsam kuka lett
Tárcsád üt azért ráz?
ok megtalaltam a mi a kulombseg az agyik a motor kor a masik tipus szam ha jol ertem szoval csak jobban meg kellet volna nezzem
tudja valaki mi a kulombseg az 5sl es az rj05 kozott?
lehet hulyeseget kerdezek de amit talaltam tarcsat az 5sl re valo nekem meg rj05 van a forgalmiban,es nem akarok rosszat rendelni
hali,
elvileg jobbos van.küldök róla képet.kellene e-mail cím.
Helo!
olyan gond van hogy a km-ora motorozas kozben 0 mutat, vagy nem realis sebeseget... lehet hogy a szenzor meghibasodot?
Hali
Az jó lenne ha lenne 1 felesleges
Megköszönném
Pont ennyit megy nekem is és nem GPS szerint, hanem pad szerint! Reálisan gyári adatokkal 256-ot ment padon! Tehát -1 +2vel szerintem olyan 225-230-at megy.
Ird meg mi lett. Én is észre vetteh ha 2felettről fékezek óvatosan aztán intenzívebben akkor beremeg az elje.
ma felhivtam az r6parts.hut hogy erdeklodjek menyi lenne 1 tarcsa az enyemre bontottan es 25e ft akartak erte
Gondoltam megkerdezem hatha van valakinek mert ha nincsen akkor maradnak a haveroknak angliaban es talan valamelyik hoz nekem 1et.
mondjuk meg az sem biztos h kell tacsa holnap derul ki miert yt a fekem eros fekezeskor
Neztem kint amugy lenne 20 ert 2db tarcsa nem pedig 1 25ert.
Hogy is van Magyarorszag igy szeretem
Hali,
nekem van tükröm,csak nem tudom milyen oldali.megnézem holnap.
Az én 2002-esem. Elöl minusz egy hátul gyári. Így megy 240-245 között gps szerint..
tuti h ez a jelenség a kockásodás miatt van .... szerpentinen két kanyar között nem hül anniyra vissza gumi h csússzon....
Lehetseges,de nekem inkabb ugy tunik mintha a szele mindig joval hidegebb lenne mint a kozepe. Ertem ezt ugy, ha szerpentinezek, akkor mar 2 kanyar kozt is visszahul erzesre a szele a guminak. Iden mindenkepp probalok mas gumit,aztan lehet rajovok h hulyesegeket beszeltem, es ilyet rakok vissza.
én használtam sokat Pirelli Diablot és nem emlékszem arra, hogy megcsúszott volna a ledöntésnél. Nekem semmi gondom nem volt vele. Lehet arra gondolsz, hogy amikor egy kicsit szögletes lett (autópálya/túra esetén ez elkerülhetetlen), akkor a ledöntés kezdetekor van egy zavaró bizonytalanság, ami egyébként el is tűnik amikor már döntött állapotban van a motor.