Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na,és neked mikor lesz már váltó?
Irigylem a nyomatékod!
szia. sajnos nincs.
Küldtem róla képeket mailben.
Az a jó szivem :-) Ha eljössz érte akkor 2 bukfen előttem, ha posta akkor a postaköltség.
Rendben én is beszkennelem.
Még ilyet!
124.1 LE, 70.7 Nm. A görbét majd be szkennelem!
már cseréltem a jeladót a blokk alján ...mindkettővel ezt csinálja ...
képet tegyél fel ide vagy vik.homolya@gmail.com-ra küldj...
jah és persze h mennyit szeretnél érte kapni....
Biztos hogy elektronika? Nem tud felakadni vagy valami?
húúúúbazdmeg tényleg az olaj ....


hüjjjje ....
önts bele olajat, vagy kösd ki a led-et! Mi régen a Transporter légzsákvisszajelzőjét pár réteg fekete szigetelőszalaggal javítottuk meg........
van itt valaki aki vágja az R6 elektromos rendszerét ?

konkrétan az a problémám , hogy nem alszik el az olajszint visszajelző....
Nekem van egy, de festésre szorul, meg egy helyen ki van törve pici belőlle. Minimális összegért odaadom.
Na és mit sikerült kihozni a gépből? Lőerő nyomaték? Van görbéd?
99es első sárvédőd nincs?
üdv. eladó egy teljesen új eredeti gyári komplett idomszett lámpákkal és stb... 2008-as yamaha r6r-hez. ami a képen látszik csak egyben eladók . ár 280 eft. 0620/598-2538
Egy szép kis akra rendszerrel még jobb lenne?
Áhh, szívtam a melóval rendesen, késő este volt mire befejeztem. Azt hittem neked már ott volt a váltó?! Mikorra lesz meg?

Ma észrevettem, hogy nagyon beérett az olajcsere, pedig nem mentem sokat vele, de érzem h keményebb az olaj, főleg alapjáratos gurulásnál veszem észre, hogy erőlködik néha...
Vártam is,hogy kijössz Agó-hoz! Sajnos a váltóra még várnom kell egy kicsit nekem is de azért a pc-zés az sikeres volt.A lóerő ranglistán 3-ik lett a gépezet!
Nagy paraszt vagyok... 2 hete mindig késő este jut eszembe, hogy felhívjalak a moci miatt. Milyen lett? Gondolom imádod a gyorsváltót?! Én már megőrülök a hiányától, annyira megszerettem!
De jó neked! Én egy hete nem mostam le, mert zsinorba tegnap áztam el 4. alkalommal! De kezdem mostmár megszeretni az esőt!
Mindenképpen 120/70-es gumit vegyél előre, és én is inkább a jó állapotú használtra szavazok. Én nagyon jó állapotú Michelin PP 2CT-t vettem hátra kb. 18-20-ért.
Üdv,

A motorom valóban ,,2004,,évj...2005.02 magyarországi forg hely....több mint 2 éve áll...be tudom bizonyitani...én a lenykának vettem de nem nagy rá az érdeklődés igy megy majd a háztól.
Érdemes megézni,nincs szerkezeti hiba a motoron...csak esztétika...ez is csak a pályaidom miatt.
Most még le is műszakizom.
Már le is van szervizelve,,Motul 300,,gumik a garázsban,,corsa III,,fékbetétek csomagban.....hirtelen ennyi
Amugy még extrás is.

Szép napot.