Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali ha valakit érdekel eladó!Ruha100e,kipufogó120e,tank30e,fejidom10e 0620/3895969!
R6R től van papírszűrő.
Nincs mit, bármikor! Ha kell szerelő tudok ajánlani!
Köszi rendes vagy de a sógor céges kocsival elszállítja nekem ha kell.
De ma még jön hozzám vásárolni a szerelő haver és megmondom neki hogy ha a héten nem csinálja meg a gépet elhozom és viszem máshoz.
Az asszony által van egy szerelő srác aki megcsinálja a karbi szinkront 5 rugóért,
elektronikát meg csak szerzek valahonnan,
ha más nem kimegyek Vecsésre mert ott a bontós ad lehetőséget a próbára.
Igazából már közel 3 hónapja hogy áll a vas és mivel ezen a héten még vagyok utána meg két hét szabin leszek
jó lenne ha használni tudnánk a motort.
Kicsit feszült vagyok már a helyzet miatt, fogyóban a türelmem.
Tényleg biztos az volt a baja, hogy túl sok levegőt kapott volna a cucca... szerezzek utánfutót havertól? Van a bambin horog?
Üdv!
Grat a motorhoz,balesetmenteset!
Én is nem régóta vagyok büszke tulaja a gépemnek.
Ezt a motort véletlenül nem Mezőberényből vetted?
Szia _danyesz_,
Az utángyártott levegőszűrő száma Hiflo HFA4610.
Conti gumi ár/érték arányban nem rossz. Ha nem ringezel, akkor nem lesz vele gondod!
Üd.: UKB
Már megtaláltam a manualban, ugyan az mint a 2002-es tehát mosható.
A 2003-as ban már nem szivacs szűrő van? Mert akkor azt ki kell mosni, beolajozni és mehet vissza.
Levegőszűrő és egyéb más dolgok! :http://www.biker-world.hu/
Itt ki tudod választani a motorod típusát! A többi szerintem menni fog!
Üdv!
Hali
Még mindig nem jó az asszony motorja csak azért írok ezzel kapcsolatban hogy egy kicsit savazhassam
J E L C S A
néven futó egy itt is regisztrált tagot.
Elektronikára lenne szükségem egy 98'-as Hornet 600 hoz van is az embernek de nincs nála arra lehetőség,
hogy odavigyem a saját motorom, belepróbáljam és ha jó akkor megvegyem,
mert Ő nem "motorprobléma megoldó", a saját gépén megmutatja hogy az elektronika jó
aztán ha kell akkor el lehet vinni, ha nem akkor meg nem.
Milyen rendes segítőkész pali ez.
Pedig Budaörsi mint Én és nem kéne a halál faszára furikáznom a gépet mert egy Vecsési bontós úgy adja
hogy oda lehet vinni a gépet aztán ha jó bele és müxik akkor meg lehet venni,
de postán küldött cuccot nem vesz vissza ha nem kell (ez meg is érthető).
Nem is tudom miért írtam ezt most le nektek
de bosszant hogy a motoros társadalom is egyre hitványabb szar emberekből áll!
(tisztelet a kivételnek és egyenlőre azért még a rendesből több van mint az ilyen tukkóból)
Belehalt volna Jelcsa "ÚR" ha lehetőséget ad a saját motoromban egy próbára!
Egyébként 99,99% hogy az elektronika a rossz ezért ez egy biztos vásárlás lenne,
de had kérjek már annyit hogy ha mégsem akkor had ne vegyem meg, hát ezt itt nem lehet.
Na jól kidühöngtem magam.
Széles utat mindenkinek!
Köszi, és kösz a segítséget az olajszűrő tipusszámát illetően.
Köszi a válaszokat!
Valóban a Conti úgymond "elég olcsó" ,ha megtehetném persze Pirellit vagy ilyesmi drágább gumit vennék,gondolom jobb.De sajnos most ez lesz sztem,mert ugye gumicsere,olajcsere,szűrőcsere... és hát én is fizetésből élek. :S :) A másik szempont a Continál az volt hogy két ismerősöm is ajánlotta,ők azokon gurulnak és azt mondták hogy jó.Gondoltam kipróbálom,ha bejön akkor jó,ha nem akkor még mindig egy olcsó gumi nem jött be és jövőre lecserélem másikra pl.:Pirelli,stb... A téli hónapok alatt úgyis többet lehet félretenni. :)
A másik dolog amit elfelejtettm tegnap,hogy levegőszűrő...Nézegettem a neten,de az az igazság hogy nem nagyon találtam(lehet csak bamba voltam),vmi utángyártott cucc van hozzá?Vagy csak gyári vagy vmi sportszűrő?
Ui.:gumizala.hu-t nem találtam,olyat igen hogy gumifarmzala.hu,de nem láttam hogy motorgumit is árulnának,legalábbis webshopon.
Hi! danyesz! 3 liter olaj elég lesz úgy emlékszem 2,6 liter kell olajszűröstől !OLajszűrő típusszáma :(Hiflofiltro)HF 303 .Conti gumiban nincs tapasztalatom ,de szerintem a neve alapján a sport attack lágyabb gumi.Azt vedd meg ami számodra a legszimpatikusabb ! Üdv !
igen azért írtam h "asszem" met nem tudtam pontosan mi a gyári áttétel ... de képletet tudtam pontosan ...
gumizala.huSzabó Ferenc korrekt árak
Hát mert a conti a legolcsóbb.
miért pont conti pirelli diablo corsa III olaj q8sbk nekem nagyon bevált 2.4l olaj ha jól emlékszem nagyon jó kis motor most tavaly adtam el de megint nézegetem az utódját 2005-öst
Üdv mindenkinek!
Kb. 2 hete boldog tulajdonosa vagyok egy 2003-as Yamaha R6-osnak.:) Egy-két tanács jól esne ha segítenétek,gondolom pár embernek van ebben tapasztalata.
Az egyik az lenne,hogy Motul 5100 4t 10w-40-es olajat szeretnék venni bele,szerintetek ez jó választás?(1ébként 3 litert elég vennem ha az olajszűrőt is cserélem?)
A másik pedig,hogy a két gumi közül melyik lenne az ideálisabb(csak utcán használom a gépet):
- ContiSportAttack vagy
- ContiRoadAttack 2
Minden tanácsot,javaslatot és építő jellegű kritikát szívesen fogadok a tapasztaltabbaktól.:)
Előre is köszi!
Ja, és mellékelten 1 kép a Szépségemről! :)
A dolog egyszerűbb, mint hinnéd: pl. 45/17= X Ha csak 16-al osztasz (elöl -1), akkor a kapott végeredmény ugye Y. Gondolom, ha ezt megszorzod az eredeti első lánckerék (17) fogszámmal, megkapod, hány fogú kell hátra, hogy a -1 -hez hasonló eredményt produkáljon.
Ha csak városba/pályán használod jó választás, viszont túrára brutálisan pörgetned kellene a motort... pláne autópályán.
már bánom h elől a -1 mellé nem dobtam fel hátra egy +2es kereket....
pontosan!
Viszont érezhető