Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg ne vedd inkább Briantől motorgumik topicban szerezz be egy D211 Gp garnitúrát.... nekem használtan 45ből jött ki de megérte....
azzal a gumivalkomolyan mondom fostam .....
a 99--02 közötti R6okra gyárilag 120/60as gumit terveztek és az első sárvédő méretét is ehhez igazították...
na ugyen ezelőt is 120/70es gumi volt rajta csak egy SportecM3as Metzeller...
hétvégén felkerült egy D211Gp Racer szett és olyan 170-180 után kicsit megnől az átmérője....
ma megfejtettema nuku sárvédő titkát....
Van akinek bejött az élet... Hétvégére én is kérek kölcsön egy vasat mert csak csorgatom a nyálam...
Hali Igor!
Én morci... ááááá
Inkább jó kedvem van mert itthon van végre az asszon gépe
Ma voltunk vele Gárdonyban, nagyon jó volt menni vele.
Végre ilyen esős időben nem kell félnem hogy összekoszolom az Én kicsikém, arra jó az asszony gépe is
Mizu Pók, morcos vagy? Atutu, nekem M5 volt az R6-on, szakadó esőben sem fostam vele, nagyon jól tapadt , én is utcán használtam...
Bár jobban megnézve, első sárvédőt elvitte a cica
a seggéből meg lóg ki két vezeték
az idom is inkább pálya idom mint utcai
de "pályán még nem volt"
viszont jónak tűnik az ára.
Mondjuk Én már jóllaktam ezért nem mozgat,
de ha most állnék vásárlás előtt ránéznék, annyit megér.
Á nagyon jól fogyasztanak,egy pályanap 3x25 perc (110km) nekem simán megvan 18-20 literből! Ja és 2 hete injektor vezérlő beállításon Agó azt mondta keveset kap a gép! Fogyasztásba verhetetlen az r6
Ennyiért nagyon nem tudsz válogatni
chrisxx amit árul akkor már szimpibb bár kizárt hogy 2005'-ös lenne a gyártási éve,
és kevés a km is benne mind emellett alacsony az ára,
kíváncsi vagyok mi benne a buktató, de azért Én megnézném a helyedben.
Azt nem tudom, de ha sokat akkor nem veszek !
Miért, mennyit eszik egy R6?
...és mennyit eszik egy R6
Jah még annyi, hogy nézegetem a Metzeler Sportec M3-at, arról valakinek vélemény ? Mert újonnan találtam 61.400.-Ft/ Garnitúra ? Vagy tükrözi az ára a "minőségét" ?
Köszi az infót !
Sziasztok !

Szeretnék egy kis segítséget, gumi vásárlás előtt állok, 2000-es R6-om van egyenlőre csak "ismerkedem" a motorral, úgy hogy javarészt városban illetve kisebb-nagyobb túrázgatásra használom, ( a hétvégén a Bakonyban jártunk egy "páran" ) de azért túrázás közben ha a jó magyar utak engedik akkor próbálgatom meddig engedhetem a döntést úgy hogy egyenlőre pályát kihagyom :S pedig mennék de nem tartom magam elég felkészültnek és nem akarom el dobni a vasat. Szóval ilyen használathoz milyen gumit javasoltok ?
Előlre is köszi
Sziasztok,

Ha valaki normális motort szeretne.Nem csörög zörög..stb.
Ja és magyar papiros.

Űdv
utcára, és ez érdekelne:
Yamaha R6
Mit jelent a hobbi célra? Pályára vagy utcára? Ha utcára, akkor ezt le kell papírozni, mert német papírjai vannak. Egyébként 600-650-ből akarsz jó állapotú r6-ot? Ahhoz tegyél még egy kicsit, és még át is kell íratni. Aztán még kérdezd meg, azt is, hogy mennyit eszik az r6...
Helló!

Most állok motorvásárlás előtt, és gondoltam az R6-osra.
Főleg hobbi célra kéne.
Kb 600-650 ezer forintom lenne rá, és szeretnék egy jó állapotút venni.
Nem nagyon találtam, esetleg tudtok 1-2 ilyet?
Ez még, ami ha nincs széthajtva jó lehet, a többi amit találtam nem igazán nyerő.
Yamaha R6

Megköszönném a segítséget!

Üdv,
Dávid
Ma leugrottam Pestszentlőrincre a 0-áson... hát gyerekek, nagyon remélem nem jön ticket, mert a kurva eső elől húznom kellett jövet és menet is.... persze jövetbe induláskor elkapott, de utána lehagytam.... Drive slowly, drive safely!
na ma felkerültek a szép D211es kereke.... ughh hát egyből magasabb lett a hátulja egy lightos 2-3CM-el de lehet van több mint 5 is....
Fordulékonysága már is sokatjavbault pedigcsakit az utcában próbálgattam egy kicsit hogy mit meg hogy.... nem fordul egyből húzna le a földre.... kicsit fura egy érzés sztemkellegy 5-600Kmmire megszokom .... kicsit féltem attól h a hátsó kerék ármérőjének növekedése sokat elvesz az elől -1es lánckerék okozta hamarabb jelentkező nyomaték élvezetéből... de semmi....
minden faxa.. még dobtam bele egy betétet hátra azt páááá
Szia nem sima R6-ra!
Köszi szépen. A 2 komponensű michelin elég jónak tűnik. Benéztem a motorgumik topikba,és ott is a michelint és a pirellit emlegették. Meglátom,hogy tudom beszerezni.
Ok, holnap meli alatt megbeszeljuk skype.
Motorgumik Topic --Brian.... néz szét nála....
...meló után mehetünk egy kicsit