Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ti vennétek 530-as D.I.D erősített x gyűrűs láncot szettben 35000-ért? Valakinek tapasztalata konkrétan?
Amúgy estét mindenkinek! Nagyon faszántosan megy a motor, egyre jobban beleszeretek. Ma miután Pókkal és Daneszal találkoztam, elgurultam az asszonyhoz. Kicsit cibálgattam a gépet és nagyon szerette! Faszántos ez a 100as benya...
Zsír! Ne is rakd vissza!
popsi rendszám nélkül...
Sziasztok!
2004-es R6-hoz keresek idomcsavarokat.. Ha vkinek van, jelentkezzen..
Sziasztok tudnátok segiteni kéne nekem r6 hátsó üllés 99-01 ig ha van valakinek irjon már elöre is köszi sziasztok!
Hello! Nyugodt szívvel megveheted, ha volt gazdája aki kellő gondot fordított rá, akkor semmi baja. 100.000km-t elmegy ez a kiforrott blokk hiba nelkül. Külcsín meg elárulja, hogy volt vagy nem volt gazdája.
Sziasztok! van pár eladó cuccom, 2005-ös, fordított telós R6 hoz.
Power commander III 25eFt, Hyperpro kormányteló 45eFt, Puig bubis plexi (piros) 6eFt, EBC szinter fékbetét szett előre 12eFt, akrapovic komplett kipuf karbon dobbal 120eFt. Ha valami érdekel 06705150917 vagy mail. Széles utakat...
OKé, köszi
Nagyon nagy király vagy
Holnap ha nem lesz eső kigurulok érte.
Sajnos nincs
Szia küldtem e-mailt!
Kispók és Danesz1981, sikerült kikeresnem a rendelésről az emailt. A cucc 3munknak 57,94 dollár volt. Ez fejenként 19,31 dollar. Ez az aznapi 190es árfolyammal számolva 3670 Ft.

Danesz rólad még semmi infót nem kaptam, hogyan szeretnéd átvenni a cuccot?! Kérlek írj erről mailt nekem.
Helló Uram!
Nincs olyan bukód, aminek az állrészét TARKÓIG hátra lehet hajtani? Fontos, hogy tarkóig!
Kutyánál kérdezted? Hátha ad valami okosságot!
Akkor szerintetek ezt nyugodt szívvel megrendelhetem?

http://www.motordiszkont.hu/t_...
MotGp élő közvetítés
http://www.vipbox.tv/watch/322...
Köszi
Elgurulok érte
Sziasztok legények! Nagy nagy DILEMMÁBAN vagyok. Nem tudom mit tegyek, jóáron, ismerős kereskedőtől juthatnék hozzá egy 2003as első injektoros R6hoz. A bibi ott van hogy a kilóméter órában 56700 van. Megnéztem már 1x, egy rövid időre be is indították, de bennem van a visszatartó erő hogy hátha valami gondja lesz rövid időn belül. Valaki kicsit segítsen pár infóval, mire figyeljek, esetleg tesztek, linkek. Köszönöm.
Ma felkerült a mocira az Akra, nekem nagyon tetszik Tompító nélkül nekem egy kicsit hangos, bár lehet csak a gyári dob után. Nem ment olyan simán, mert szűkítőt kellett hozzá csinálni, de azért megoldódott. Viszont állat hangja lett
Napfenyes delutant mindenkinek. Tegnap delutan megjottek a ledes indexek, amiket rendeltem. Kipok es Danesz1981 hogy szeretnetek megkapni? En holnap megyek vissza Pestre, de aki postazni akarja, annak itt hagyom a szuleimnel. Holnapig irjatok vissza...
Szia!
Hétfőn vagy kedden jön meg!Szóval még nem tudom hogy hol lesz elhelyezve,de ha kész fotót csinálok róla!
Ago kötötte be kb 1óra meg asszem 4 vagy 5 ezer ft....
képet tehetnél hogy a felfogatást Te hogy oldottad meg...
Szia!
Neked is nagyon szépen köszönöm
itt nez korul: www.agomotors.hu