Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Most nemrég vettem egy 2003-as R6-ot. Nem kaptam hozzá semmilyen könyvet. Esetleg számítógépen nincs valakinek meg a gyári könyv?
Még egy-két apró sérülés is van rajta. Fék és jobb oldali lábtartó kellene, de lábtartónak csak az a része kellene amire az ember a lábát teszi (nem tudom mi a pontos neve). Esetleg nincs valakinek elfekvőben ezek közül valami? Majd megkérdezek pár bontót is csak gondoltam előtte itt érdeklődök.
Válaszotokat előre is köszönöm.
Sziasztok. Olajat akarok cserélni az r6-ban,és az érdekelne,h milyen olajat érdemes tenni bele,ill ti milyet szoktatok?
Sziasztok keresnék még 2003-tol R6-oshoz vázat,csak papiros érdekel,lehet külföldi vagy magyar papiros is!Válaszotokat elöre is köszönöm!Tel:0630-48-34-123!
Sziasztok keresek R6 hoz 99-02 ig jobbos lámpatestet,vagy komplettet és 43mm es telószárakat!Minden megoldás érdekel!Tel:0630-48-34-123!
Sziasztok!

érdekelne R6-os 2006-2007-es eladó!

valaki tud ajánlani vmit?

Köszi

Cs.
Nem tudom, az új dob elég rendesen elnyomja... a gyári rendszernél vettem észre, de az is lehet h valami mást hallottam.
Nekem 9 ezernél van, kicsit mintha valami cincergő rezonáló hang lenne. Én a gyújtás időzítés váltásnak tudtam be, mert 9nél kicsit vissza esik a teljesítmény görbém.
szia kereslek majd ha a tarcsak amik jonnek jok lesznek de az meg kb 1.5 het legalabb.
Szia! Találj ki 1 reális árat és beszélünk!
harminc/378-4677
és eddig nem voltak hangosabbak ?
Nekem ha jól emlékszem 5enél van...pár százig hallatszik. Szerintem akkor van az h a szelepek hangosabbak a motorzajnál.... v vmi ilyesmi lehet... Most jobban izgat, hogy mi a faszért kell hidegen 2-3 másodpercig indítózni... eddig pöcre ment. Megment volt 6e KM-en a gyertya?
Skacok valaki találkozott már olyan jelenséggel hogy olyan 6-8ezres fordulat körül cicergő hang hallatszik a motorból ?
eddig nem volt ez a jelenség úgy múlthétenm jött elő...
hali.
Nem akarom elkiabalni de ma rendeltem 2db fz6 tarcsat az enyemre es lehet lesz 1 db akcios r6 tarcsam elado ha az ujak jok lesznek.jelezd ha erdekel es akkor majd irok h mi a helyzet az enyemmel.
mire kell figyelni 01-s R6 nál?
Kösz ez már jobbnak tűnik
Emberek csinálják akik nem feltétlenül értenek hozzá és ha mégis akkor hibázhatnak.
Ezt nézd át: link
cserelnek hayabusat R6-ra ! mariusfauru@gmail.com
Akkor ezek honnan szedik az infokat http://www.motorrevu.hu/motor/_yamaha_yzf-r6_2001-2002
Szia!
Csak 2003-tól az...
üdvözlet hölgyek,úrak én úgy olvastam hogy 2001-től befecskendezősek ezek a lovak igy van?
Ok koszi szpen amugy a az fz6 tarcsaja picit maskent nez ki de meretre elvileg ugyanaz es ha a pontok ott vannak nagy baj nem lehet.koszi max eladom ha nem jo
Sorry, 03-05 R6-ról beszélünk, elfelejtettem! Köszi!
Halló Urak!
Nincs valakinek hátsó ülés "lapja"? Gondolok itt pincében hempergő darabra, vagy olyanra, amit nem lehet használni már. Vagy koplett hátsó ülés, ami törött, szakadt, kukába való... Köszöntem!
Hali Akle
a mail cimem: nemetiandras@freemail.hu
előre is köszi
Nem zárom ki a lehetőségét teljesen de szerintem ez a hétvége még kimarad.