Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
1000 köszönet!
Van többféle is. Ez hátha segít.
Üdv minden R6-os társnak!

Segítség kellene,még pedig olyan dologban,hogy 2001-es R6 fokozatkijelző bekötés!? A segítséget előre is köszönöm!
Széles utat mindenkinek!
30/3479094
egy telefonszámot kérhetek uram? és megbeszéljük azt az 1 órát
50000 pénzért 1 órán belül megveszem
nekem nem nagyon jön be ez a forma.

Kp-ra érdekel?
http://cgi.ebay.co.uk/yamaha-r...
persze,van benne e1 jelzés
nem látni igazándiból az a baj. ovál kúpos végü? vagy tölcsér alakú?
E-betüs?
belső űtmérője?
adsz 1 telefonszámot felhivalk és talán siekrül megegyeznünk
Adatlapomon meglátod.Rajta van a motoron most is.
nemhinném, bár ha mutatsz képet róla lehetséges.
Kp-ért bármikor viheted
Hali,
Remus dob csere érdekel?
Nem veletlen kerdeztem, hogy vagtal belole, mert nekem kep alapjan joval hosszabnak tunik. 2006-07 verseny rendszerem van.
ahogy nézegettem a verseny rendszernek is ez a dob a vége, tehát passzolnia kell.
Nekem akra verseny rendszer van fent. A dobot a gyari rendszerrol nem lehetett nekem levenni, mert egybe volt forrasztva az osszekotovel. A meret azert volt fontos nekem, mert lehet a verseny akra osszekotonek mas a merete. Vasarnap visszaerek pestre es lemerem.
nem tolómérővel mértem.
ha a gyári dobod van fent leszeded ez 100% ban rámegy megvan hozzá minden ami a dobozban volt. rugó bilincs hangtombító
47mm
szia. amedig nem tudom, hogy jo e az osszekotomre, addig nem tudom megmondani, hogy kell e?! Tudnom kell a pontos meretet, mert ha nem jo nem tudnam hasznalni...
Köszi! szeretném őket időben ránevelni, hogy később ne olyan ökör módjára motorozzanak, mint mostanában páran errefelé...
Elkezdtem lebontani ez egész elejét de végül, ahogy írtam is ki tudtam nagy nehezen pattintani a helyéről relatív kis bontás után.
Helyzetjelző led izzót kapsz legtöbb autós boltban és már ez a HOD izzó is egyre több helyen elérhető.
A HOD izzó még csak teszt fázisan van nálam remélem valóban olyan jó mint amilyennek állítják.
led
HOD
nálunk nincs fent kép róla de az egyik partnerünknél találtam
bár az izzó üvege kékes színű nem olyan mint a képen látszik
pedig elég sok mindent le kell szedni egy mezei helyzetjelző cseréhez, mint ahogy fentebb is írtad, kicsit érdekes
hol vetted eme kiegészítőket? Én is gondolkoztam már a helyzetjelző cserén. Az izzó is érdekel.
Helyzetjelző izzó csere R6R 06'-07'
Itthon vagyok szabin ezért volt egy kis időm molyolni a géppel.
Nekiálltam az izzó cserének mert a gyári sima 5W-os izzó fénye nem szép fehér hanem inkább sárgás
tiszta csehszlovák
Le kell venni a plexit, ehhez persze előtte le kell szerelni a tükröket,
utána egy kis gumi dugó kivétele után ki lehet szedni egy csavart ami a helyzetjelzőt rögzíti.
Utána nagynehezen ki lehet "pattintani" de elég necces.
És voálá ki tudom cserélni az izzót . . . hurááááá
be a ledes izzó és most tök szép jégfehér színe van.
A gyári H7-es izzó helyére betettem
(xenonon gondolkodtam de a fene sem akar küzdeni a rend őreivel)
HOD izzótkat ami nagyobb fényerejű mint a hagyományos izzó és teljesen olyan mintha xenon lenne.
És most pöpec nagyon
Majd csinálok képet róla este ha nem leszek lusta hozzá.
35-40 körüli sajnos rengeteg melóm van este meg kimegy a fejemből most itt lenne melletem megmérném szivesen .
ha érdekel adj 1 telószámot és felhívlak.