Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne legy kishitu! Hetvegen vmikor egy laza gurulas? Tudom hnap 1ig melo...
Esőben nem megy csak jégen
Nagyon zsír a gép!
Amit tudok, hogy ContiSportAttack-nak ne tévesszen meg az ára, mert annyit is ér. Michelin Pilot Power nagyon jó választás, a 2 komponensű meg még tartósabb is. De ha rendesen akarsz döntögetni akkor Pirelli Dragon SuperCorsa SC1 vagy Pro! Nem eszi meg annyira hamar, de cefet jól tapad és nagyon kontrollálhatóak a határon is! (nekem hátul SC1, elől Pro van, a Mátrában bizonyított, hogy szuper gumma)
Hali,
Kipufogó R6R-re való?
Sziasztok srácok. Nemrég sikerült hozzájutnom egy R6-hoz. Abban szeretnék segitséget kérni,h milyen gumit érdemes rá venni szerintetek? Egyenlőre utcán használnám,de azért olyan kéne,amivel nem fèl az ember dönteni. Előre is köszi.
Tudtam h van benne valami trükk. Messziről (kb.100m) látszott is, hogy az egy R6-os! Na fejleszd magad a "nyél gáz a szakadó esőben" módra!


Az előző videón egyébként Én vagyok az R6-al Börsön, csak manipuláltam a videót ezért nem látszik rajta
Köszi Holnap kiveszem a tompítót, úgy megyek vele csapatni. Én élvezni fogom
Komoly :) köszi a képeket.
Faszántosan néz ki!
MILAN kérésére, ilyen lett és a hangja is jó lett, legalább is ezt mondják
köszönöm
Mikor voltál erre? nem is tudtam hogy kiugrottál leforgatni ezt a videót...

Csak neked, BMW orgia: http://youtu.be/vLqyh4Jjs-o
Nem érzékel az R6 olajnyomást, csak szintet.
2-3másodperc, amíg 8-asokat mutat a Km óra
Hát olajnyomás biztos nincs addig amíg be nem indítod. Ergo világit a visszajelzője.
Bazzaz 3in1 Ami jelenleg 2in1 üzemel, mert megment a gyorsváltó kapcsoló...
megnézné nekem valaki , hogy a 99-02-es R6osos mikor alszik el a piros led , ami az olajnyomást,hőmérsékletet jelzi ?

Ráadom a gyujtást, és pár másodperc , vagy csak ha beindítom ?
ramírez köszi az oldalajánlást(biker-world),hasznos segítség,sok minden van és jó árban is sztem!
még1szer köszi! :)
kipörgésgátló?
Na majd veszek akkor tőled 1-2 leckét. Ha nem bánod előtte bekamerázlak, amint 1 órácskát nyél gázon mész jégen itt pesten?!
Pedig hüjeség
Én télen jégen nyél gázon szoktam menni és nem csúszik
akkkó meg minek
Na ma a viharba volt 1-2 besza-behu! Hatalmas áldás a kipörgésgátló és bekaphatja az aki azt mondja 600asra nem kell! Kiváncsi vagyok 1-2 "profi" hogy oldaná meg, mikor a legkissebb gázreakcióra kifarolna... brutális amit 1 vízátfolyás tud művelni!