Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Emberek, a tempó miatt... gyök kettővel megy az ürge. Pont ezt csináltam én is Kakucson, sokkal többet döltem, mint a tempó igényelte, inkább a gázt kellett volna húzni. (ha nem lettem volna fostos )
Igen ezt Én is néztem
Szia!
Meg van még a láncszett az r6-ról?

Üdv: Garádi András
Sajnos nem jo a méret.köszi azért
A srác dől csak az R6 nem akar
Szia, Igen, meg van még. :(
K. I.
Haliho,
Megvan még ez az aksid?
Valami ilyesmire gondoltam (egy hangyafasznyival gyorsabban) http://youtu.be/JUEy3KWOntw
Igen, az biztos, hogyha "száguldozással" akar valaki végigmenni kemény menet (haver dobta már el ott a vasat). Én csak olyan tempóba mennék, amit még biztonságosnak érzek. Inkább a táj miatt megyek (na meg persze a kanyarok is vonzanak...). Az biztos, hogy egyedül nem vállalom be, de nem sok olyan srácot ismerek, aki az én tempómmal motorozik... Na meg előtte le is kell szerelni a verseny rendszert... a gyárit meg vissza... tehát tutti jó pár naposra szervezem, mert 1-2 napért nem éri meg (embertelen tempót kellene diktálni, hogy 2 nap alatt Pestről megjárjuk )
Már nézegettük mi is De oda azért még kell egy kis tapasztalatot gyűjtenem Biztos nagy élmény lenne, remélem hamarosan majd Te számolsz be róla
Örülök, hogy bevált! Közbe pedig irigyellek az alpok miatt...

Nyár végére én is tervezek egy nagyobb kirándulást... Grossglockner Most arra spórolok.
Nem szoktam állatkodni, remélem így elmegy egy pár kilométert
Igazából eddig 3000-res ford. környékén volt egy kicsit kuka a moci, most ezzel a kipuffal 2000 környékén tétovázik. Péntek este lett készen, szombaton megint voltunk az Alpokban. Az előző túrához képest két személlyel ugyan úgy kapattam fel a szerpentinen 4.-be 5.-be, úgy hogy ha vesztettem is nyomatékot, nekem nem hiányzik Cserébe kaptam egy k......szott jó hangot. Nekem ennyit megér a nyomaték hátrányára
nem lesz baj....
nekem ajánlottak 520as zeroStretchTechnology-t
Akkor bepróbálom az 530-ast én is
én EK-t vettem szettben ...
530 x-ring
Vedd meg korrekt a srác maga is motoros, ékszerész az Arany János u.van az üzlete. Én több félét is rendeltem már tőle.Ez kell hozzá!
Ne vásárolgass mindenfélét.
üdv
Na ezt kipróbálom én is!:-)
Nálam igen! 6e fordulattól már iszonyatosan tol...kb. 2e fordulattal hamarabb érzem megjönni az erőt!
Szega!

Én most vettem 2 hete pont ilyen szettet."X"gyűrűst erősített kivitel!
Kutya azt mondta,hogy kb. 90%-át tudja a gyári 532-es szettnek és majdnem fele annyiba kerül!Nem mindegy!Nekem 31.000-et ment el a gyári és még nem teljesen full szar.Nyugodtan megveheted!

Csákó!
Szega!

V-Power Racing-et tankóltál bele?!Ennyire érezhető a különbség!?
nekem did van ...o gyűrűs ...szerintem jó...
Imádom! Gyorsváltó egy isteni találmány!
Estét!

Hát Zorkán abba a váltóba én is beletudnék szeretni!
Hú apukám ahogy elindultál és váltottad a 2-est egyből felkaptam a fejem szinte 0 fordulatszám esést lehetett hallani.
Egy gyorsváltó beszerelése jó dolog az tuti,lehet nekem is kéne
Most olvasom, hogy szűkítőt tettél a kipuffhoz, szerintem ez nem volt jó 5let, mert a gáz így torlódni fog és vesztesz teljesítményt. Na meg buksz egy csomó nyomatékot a rövidebb kipufogó miatt, mert a te évjáratod 5-10 nM-el erősebb a hosszabb kipufogó és a teljesen más motorkarakterisztikával, mint az újabb (2007-) kivitel... Nem vetted észre, hogy van ahol kicsit megtorpan? Bár lehet, hogy a gyári katalizátorosHangtalanSuhogó után jobban megy...

(nulla irigységből írom, mert nekem is szűk lett volna, 5mm-el)