Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én használtam sokat Pirelli Diablot és nem emlékszem arra, hogy megcsúszott volna a ledöntésnél. Nekem semmi gondom nem volt vele. Lehet arra gondolsz, hogy amikor egy kicsit szögletes lett (autópálya/túra esetén ez elkerülhetetlen), akkor a ledöntés kezdetekor van egy zavaró bizonytalanság, ami egyébként el is tűnik amikor már döntött állapotban van a motor.
hayabusat cserelek r6ra , mariusfauru@gmail.com
Nekem bt016 van most, kb. 5000-ret mentem el a hátsó gumával nem mindig gyepálva azt, de azért adtam neki. Most a második hátsót koptatom még az előző garnitúra elsővel. Tapadásba nekem nagyon bevált.
ok.köszi szepen.en is igy saccoltam.
Ugyanazzal a gumival kb.240.
Szevasztok.
Mit tud egy -1elöl plussz 2vel hatul,atetelezett R6 vegre?
kivancsisagbol,mert tegnap fogadtam valakivel.köszi
8-10 ezer kozott megyek,es legtobbszor egyenes szakasz.
Hány km-t mész egy évben?
több komponensű gumi.. közepe bírja a km-eket...
nekem is az van...
En is gondolkodtam valamilyen sportosabb gumin,csak azert szempont a futasteljesitmeny.
Nekem a következő Dunlop Sportmax D211GP lesz.
Hali mindenkinek
Lenne 1 olyan problémám h kellene 1 2003as R6osra jobbos visszapillnató meg 1 balos vezető lábtartó
Remélem tudtok segíteni köszi előre is
Sziasztok! Tudom nem egyszerű a kérdés, és elég szubjektív válaszokra várhatok de azért megkérdem, hátha tudok leszűrni belőle némi következtetést. Szóval: gumiújtás következik. A kiszemeltek Dunlop Sportmaxx Sportsmart, Michelin Power Pure, Bridgestone BT016 Pro és végül a Pirelli Diablo Rosso 2. Azért hagytam a Pirellit utoljára, mert most Diablo Rosso van fent, előtte sima Diablo volt és mindkettő érdekes dolgot produkált, amikor ledöntöm, első pillanatban mindi megcsúszott egy picit. Pedig játszadoztam guminyomással, futóművel. szóval szeretnék kipróbálni valami mást is már. Bocs, hogy kicsit hosszú voltam, remélem valakinek azért lesz kedve elolvasni
Szép színű a fékfolyadék.. biztos gondos gazdája van.
áá de zsír!
Sziasztok!
Valaki esetleg ismeri ezt a motort? Mert így szépnek és jónak tűnik, de ez lehet, hogy csak mese tejszínhabbal.
Z.
Motorgumik topic Brian --- én tőle vettem ....
tudsz vhonnan jó áron párba?
D211 nem fogod megbánni...
Ajánlom neked a pirelli diablo rosso corsa-t! Új fejlesztés! Baró!
Nekem volt power 2ct...csak akkor még nem gyepáltam annyira a gépet. De nem volt gondom a tapadással és elég sokat elment. Aztán váltottam BT016-ra! Nagyon király, most nyüstölöm a második hátsót. Kövi Dunlop D211 GP lesz sztem.
power 2ct akartam irni
van valakinek esteleg tapasztalata michelin power pureal kapcsolatban
Vagy a pover 2cy vel mert ez a 2 gumi lenne szimpatikus mert a mostaniak mar elege viseltesek es jovo honappban jo lenne beruhazni valamelyikre
Sajna nem tudom. Ago kell jelentkezzen, amikor sikerult szereznie.