Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hová utaljak ?
aya@index.hu - ra írd meg légyszíves
Hali 40-ért vinném!
ÜDV!
Szia! Legyen 3 pénz+pósta és azt hiszem hogy hibátlan!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
A fenébe, de nagyon jól néz ki !
Megvenném ha nem lennék most ennyire kiköltekezve
szia ...
kuplungkar mennyi pénzecske ?
Hali! Van pár eledó cuccom 99-02 R6-hoz!Tel:06306217608
Szia!
garadiandras@citromail.hu

Köszi!
Van egy eladó Akrapovic Megaphone-om R6 ra 2006-2011 ig. Akit érdekel emailbe vagy smsbe (06302565560) számon. Ár: 45.000 postát én állom.
Helló!

70/6231473
Igazából nem is figyeltem erre, mert annyira elvarázsolódtam a csen dtől
Szia!
Az szuper!
add meg a számod, felhívlak!

Üdv andrás
Helló!

Igen, megvan!

Üdv
Most tényleg jobb a power 100-as vagy csak az ember gondolja úgy, hogy jobb?
komolyan ezt a V power-t kipróbálom én is következő tankolásnál....
amúgy meg fordulékonyabb is lett a gép h rövidebb lett egy pár cm-el a tengelytáv nem ?
Pontosan +most kipróbáltam én is a v-powert és így a kettő hatása együtt eléggé érezhető változást hozott
még nincs meg a láncszett csere... aztán már nagyon ramagy állapotban van és nem kockáztatom h hátba verjen vagy esetleg a blokk oldalád verje ki.... jövőhéten megoldom aztán egy hétre felköltözök a mátrába....
49: az 1el több nem ?
ha igen örülj neki...
Hali!megismertelek,persze.Te hogyhogy autóval voltál?
Ma meg volt a láncszett csere Hát ég és föld. Eltűntek a csörgő-zörgő furcsa zajok és a rezonálás is. Sokkal simábban fut a gépezet. Még a gyári szett volt rajta és már eléggé megviselt volt szegény. Igaz hátra 49 fogú lánckereket küldtek, de se baj, tankoltam bele 100-as v- powert, aztán élvezkedtem egyet délután
Akle!

Én villogtam most este füreden....
Hali!

Engem érdekelne a láncvezető műanyag alkatrész ami elől terelgeti a láncot meg a hozzá tartozó csavar a távtartóval mert valahol elhagytam!:-)Kimondottan a csavar nincs meg a távtartóval de gondolom egy gyári csavarral nem fogsz szarakodni!?:-)Hogy sikerült amúgy amúgy ez történet!

Előre is köszi!

Üdv.:Nagyi
Azért ül ki mert ha felgyorsítja a videót akkor hitelesnek tűnik majd
Elsődlegesen azért, mert azt hiszi gyorsan megy, másodlagosan pedig az élvezet miatt.
Látom hogy gyök 2 vel megy, de akkor minek ül ki?