Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Budaörsön.
Van rá ember csak kíváncsi voltam mennyire számítsak.
Az asszony motorja van egy ismerős szerelőnél de elég lassan készül a kicsike ezért gondolkodom hogy el hozom és viszem máshova,
de még nem biztos.
Azért köszi
Éppen mondani akartam, hogy a hátul +1 nem hasonlítható az elöl -1-hez.
asszem a hátul +3 felel meg az elől -1nek....
hayabusat 2002es fris müszakis , fris , olaj szürok, fekek telo szimeringek es uj kuplungal + ledes hätcso lämpäval, 4:2:1 sport kipurendszer, power control chipel,(kb 190LE, vegsebeseg valahol 320 felet) cserelnek R6osra.
kispok melyik környéken élsz? lehet tudnék neked segíteni a szinkronizálásban...
Nekem hátra küldtek 1gyel nagyobbat, de ugyan ez
Te is előre 1-el kisebb lánckereket raktál fel!?Tényleg beszarás mit produkál!:-))))Iszonyatosan gyorsul a gyárihoz képest!
jah azt tegnap esta hosszú nap után elfelejtettem h elől -1 lett feltéve, tankolásnál elfelejtettem v páwört tankolni, de a -1 is olyan nyomaték érzetet ad már alulról h komolyan bexarás... viszont eltűnt az a nagy rántás amit 8ezetől produkált... amolyan lineárisabb lett...
nekem is ma került fel az 530as szett a gépre... huhh nem egy egszerű mutatvány volt ez....
Hali mindenkinek!

Eladó egy első és egy hátsó alumínium JT lánckerék 15/48-as fogszámmal.Zsír új.520-as lánchoz való.Véletlenül ilyet kaptam az 530-as lánchoz. De mivel felraktam a kerékre már nem cserélik ki.A lánc felhelyezése előtt raktuk fel utána vettük csak észre.Ha valakit érdekelne korrekt áron eladom.Új ára 15.000-! Közel féláron megszámítom mivel most vehetek egy 530-as lánckerék szettet is!

Üd.:Nagyi
10-14....
Hajháló!
Nem tudja véletlenül valaki hogy egy soros 4hengeres gép karbi szinkronizálása mennyibe fáj egy korrekt szerelőnél ?
Valóban, de azt csak 55Nm-el kell meghúzni.
Én is szervizmanuálból néztem ki. Beszúrnám, ha a PDF-ből ki tudnám rántani.
Chubby neked Hondád van!:-) Ne azt nézd!:-)
Service manual 70Nm-t ír!
Viszont a hátsó lánckerék anyájára meg 150Nm-t ír!? Kicsit sokallom!Én olyan 100-110 Nm-re szoktam húzni!Na erre varrjon valaki gombot!

Csákány!
85Nm... Ha nem tudná valaki.. vagy rosszul tudná
Köszönöm, akkor marad.
Már meg van ha netán tudná valaki!
70 Nm.de azért köszi!
Hali!

Nem tudja valaki,hogy mekkora nyomatékkal kell lehúzni az első lánckerék anyáját csere után!?Sürgős lenne!
Előre is köszi!
Szerinte korrekt ár 45.000 ingyen postával :) bocsi
Szerintem még meglesz :D Az a baj ezzel a dobbal ténleg csak azon szolhat jol amire tervezték mert azon van egy dobb az idomnál én is utanna gondolkodtam mikor már megvettem levettem a hátso dobott megnéztem a moci hangját aztan inkább fel se raktam mondom az a biztos ha uj marad. :S
Hogy-hogy azt hiszed?
nem vagy biztos benne , hogy hibátlan lenne ? ? ?