Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Kerdes lenne,meg lehet forditani a 2007-es r6 -on a valtasiranyt?Fel 1 aztan le a tobbit,ugy ,hogy csak a tengelyen atforditja az ember a valtorudat,vagy kell kulon venni hozza spec alkatreszt?Bocs ha hulyeseget kerdeztem .udv
Hát ez tényleg tök jó, de sajna
(nem mintha szükségem lenne rá)
R6R-en már nem lehet megcsinálni.
Nézegettem a múltkor Én is a himbarendszert hátha lehet ott valamit okosítani de hát az enyémen nem lehet.
Túl bonyolult... első lánckerék és szimo kerék egyszerübb!
Nem nem a lánckerék és nem is a szimó kerék a megoldás
A megoldás már rajta van a motoron "gyárilag" Most ha jól tudom amire én gondolok az a "kutyacsont" nevű alkatrész ami egy 3szög alakú alkakatrész, amin a 3 sarkán 3 felfogatási pont van. Ezt az egészet csak fejjel lefelé kell megfordítani, mert a lengéscsillapító meg a hátsó tagot ami összeköti az 10 cm a felső és a hátsó pont közötti pont pedig 11,5 cm és ha meg van fordítva akkor ez pont 5 cm-t jelent, na meg persze az elején sem árt engedni mert akkor kicsit úgy néz ki mint ami fel akar szálni
Remélem tudtam segíteni
Ha leveszem az olajbetöltő kupakját üzemmeleg motornál, "füstöl" az olaj ez normális? Nyomja a kartergázt is a légszűrőbe. Gondolom ebből adódóan.
Sziasztok! Valaki esetlen nem tudna 1,5 órán belül egy kölcsön női bukósisakot adni? Egy napra lenne szükségem és természetesen nem ingyen kérném.
Oké buktuk a kvíz kérdést
Mond a megfejtést, mit csináltál vele
Ülés párna?
Na tessék elmesélni, mert úgylátom elég vicces gondolatok jutnak itt eszükbe az emberekne.
Az első láckerék csere az a minimum, azzal kell kezdeni. Utána jön a flexelés a hátsó rugóstagból és végül a simson kerék!
vagy első lánckereket cserélt ....
kivette a kerekeket ....
Jó az elgondolás de nem az a megoldás
na várjuk a képeket....
Szerintem csak vett rá Simson gumikat...
A kutyacsontot a másik lyukba raktad!?
Halihó R6 tulajok van 1 nagyon nagy hírem amivel szerintem 1 pár embernek segítek, multhéten érdeklődtem itt h nem-e tudna nekem segíteni vki abban h hogyan tudnám lejjebb ültetni a gépet, de semmi érdemlegesre nem jutottam , ezért törtem a fejem a leg1szerübb és legolcsóbb megoldáson , 1 kis mérés után 1 nagyszerű dolgot fedeztem fel ami 5 cm-t jelent mindennemű fúrás-faragás és egyébb másféle munkától. Gondoltam megosztom veletek ezt a nagyszerű hírt ha vki kéri teszek fel róla képet
Kedves Yamaha R6 tulajok!

Ezúton szeretnénk titeket meginvitálni a 2011.07.31.-én tartandó Red Line Motoros Versenynapra Kakucs-ringen.

Kis ízelítő:
Ha szeretsz motorozni... Benned él a versenyszellem... Nem félsz megmutatni másoknak, hogy két kerékre születtél....
Akkor ez a nap pont neked való! Idén kerül megrendezésre az első általunk szervezett Motoros Versenynap a Kakucs Ringen. Miért teljesen más, mint a legtöbb versenynap...? - A rendezvény teljes időtartalmára mentőautót béreltünk személyzettel - A nevezési díjak magában foglalják az induló sportbiztosítását is - Minden kategória győztese 15.000 Ft nyereményt is kap - Profi fotós a rendezvényen - Köridőmérés (transzponderes, kőridők kinyomtatva) - Kordonszalaggal elkerített hely társaságoknak előre egyeztetés alapján Kell ennél több? Ha felkeltettük érdeklődését látogass el honlapunkra: www.red-line.hu

Ha többen jelentkeztek, mint baráti társaság, esetleg fórumtalálkozót szerveznétek a rendezvényünkön kérlek jelezzétek bármelyik elérhetőségünkön és kordonszalaggal elkerített helyet bíztosítunk számotokra.

Üdvözlettel:
Red Line Hungary Kft
nekem is így volt mikor felkerült a D211... uhh a sportec m3 már a gyors balosba csúszkált most meg ezzel mintha sínen mennék....
Mas tema felkerultek a dragon supercorsa sc2es gumak es az elso 80 kmen rosszab volt mint az 5eves agyonkopot masik pirellim de utan gondolom leeget rolla az a gyari valami amivel bekenik oket es utana eszmeletlenul jo sokkal pontosabb arra megy amere kell es sokkal gyorsabb vagyok vele a kanyarokban
remelem ezzel mar palyan sikerul legalabb az egyik terdkoptatom hasznat venni
de meglehetne csak szerintem sokat mondtak a javitasra meg szerintem az mar nem is lessz olyan tobbet es a fekkel nem szeretnek jatszani

Szoval maradt ez a megoldas.
másikat már átszegecseléssel sem lehet megjavítani?
sziasztok ma felkerultek az uj tarcsak es jok lettek szoval nagy az orom
Mivel a regi tarcsaimbol egy darab hibatlan allapotu ezert azt eladnam ha kell valakinek 15e ft alku nelkul.a legolcsobb amit itthon talaltam az 20e volt