Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

új szerzemény?
Én azért folyton úton vagyok... viszont ez az időjárás kicsinál.

Pénteken valaki innen jön Raptor Feri temetésére?
rossz időben még az élet is megállt a topicban...
99-02 Yamaha R6 alkatrészek a bontós árak alatt eladók :
karbisor
főtengely
hajtókarok
generátor
fesszab
gyujtásbox

önindító
váltó
szelepdekni fedél
lábtartók
hátsó lengővilla
rugós tag
komplett hátsófék
kormánykapcsolók
stb...
Üdv. 2004-es, vagyis (2003-2006) R6-hoz keresek műszerfal felső burkolatot. Aki el akar adni valamit, írjon a yamahayzfr6@freemail.hu-ra. Üdv.
Na akkor megoldódott a titkos kartergáz történet? Lezárhatjuk a nyomozást?
Én is úgy gondolom.
sztem az utániakban sem mert azok ugye már Efi rendszerűek....
Motorosok! Yamaha R1 és R6, FZR stb. meghibásodott generátor állórészeket javít tekercselő!
Telefon: 06 30 262 5500 (hétvégén is).
További részletek: http://indukcio.uw.hu
2003-2005 évjáratban nincs ilyen.
Üdv!

Elnézést a bepofátlankodásért.
2000-2003 közötti évjáratú R6-os érdekelne törötten, v totálkárosan is. (papír nélküli, v külföldi papíros NEM ÉRDEKEL)
Ha valaki tud ilyet eladót, akkor dobjon már egy emailt a karolypiros@freemail.hu emailcímre!
KÖSZÖNÖM!

Széles utakat mindenkinek és olcsó benzint, no meg jó időt!
Na ma megerkeztem a pirelli dragon supercorsak
Hetfon felkerulnek.remelem olyan jol teljesitenek majd mint azt mondtak
Érdekes. Nem baszogatom, de megyek pár héten belül szerelőhöz és elővezetem nála a témát.
kivette megnéztem és inkább valami kis ülepítőnek tűnt ha már van kerter gáz akkor azolajne baxódjon bele a levegőszűrő házba....
de semmi nem volt...
na erre gondoltam mint kartergáz szűrő:
Áhh értem! Kösz az infót!
már átalakítottam,de már elmúlt,,,,,valahogy más a fajsúlya víznek és nem gyorsul úgy mint betonon,,így szépen mindent vissza raktam
Neked csak akkor adom oda ha a szemem láttára csinálsz dzsetszkíít a banditból , meg pár marmonkannából ....
nekem egy 2001es be kéne stb. ez már az aluházas stb,vagy még a műanyag keretes stb?..azt mennyiért adod?
Ezt ha jól tudom így gyártják ahogy igény van. És több hónap az átfutási idő.
OK...
Feleslegesen, nem szívatom magam!

"Meg egy évben csak 3x lehet rendelni a yec es cuccot. " Ezt hogy érted? Nem postáznak többet, ha akarsz se?
Ne, mert sok szívás van vele. Meg egy évben csak 3x lehet rendelni a yec es cuccot. És tényleg nincs értelme. De én már nekiáltam és kiszedtem. Szelepdeklit is le kell venni hozzá. Még le csak-csak lejön de vissza kész kínszenvedés ha nem buktatod előrre a blokkot.